Додати заявку кандидата

 

Щоби подати заявку на участь у заході, зробіть наступне

1. Зареєструйтеся або зайдіть під своїм паролем (під своїм паролем можуть зайти вже зареєстрований користувачі, натиснувши кнопку УВІЙТИ вгорі цієї сторінки)

2. На цій сторінці нижче виберіть подію, в якій Ви хочете брати участь (для цього поставте крапку в круглому віконці), заповніть анкету або внесіть до неї зміни, якщо це необхідно

 Увага! Підтвердженням того, що Ваша анкета зареєстрована, буде лист на зазначену Вами електронну адресу з копією Вашої анкети.

 Важливо!

З будь-якими питаннями чи пропозиціями щодо реєстрації, заповнення анкети та вибору події звертайтеся до

Анни Прейс

panna.preis@gmail.com

+38 050 46 533 46

або

Костянтина Реуцького

reutski@gmail.com

+38 050 628 0 661

Перелік запланованих заходів Ви знайдете тут.

 

 

Поради щодо заповнення анкети

 1.            Зверніть увагу: всі поля в анкеті є обовязковими для заповнення. За відсутності інформації в одному з них Вашу заявку не будевзято до розгляду.

2.            Змінювати й доповнювати анкету Ви можете в будь-який момент протягом часу, коли триває конкурс. Для цього Вам потрібно зайти на сайт під своїм паролем і зайти в розділ “Додати заявку кандидата”. Щоб зберегти навіть частково заповнену анкету, треба натиснути кнопку "Надіслати листа" внизу анкети. Важливо: анкета має бути повністю заповнена до останнього дня подачі заявок на захід.

 3.            Будьте уважні!Надійно зберігайте свій логін і пароль для входу на сайт. Для подачі заявок на наступні заходи Програми Вам буде потрібно скористуватися тою самою анкетою, яку Ви заповнюватимете зараз. Зайти до неї можна лише під своїм логіном і паролем.

 4.            Про те, що Вашу анкету прийнято до розгляду, Вам в особистому листі напише координатор заходу.

 5.            Повідомлення про запрошення або відмову Ви отримаєте від координатора заходу в термін, зазначений в анонсі.

 

АНКЕТА


Щоби подати заявку на участь, необхідно зробити такі кроки

1. Зареєструйтеся або зайдіть під своїм паролем, якщо Ви вже зареєстрований користувач на сайті (лише після цього Вам буде доступна реєстраційна анкета)
2. Виберіть подію, в якій Ви хочете брати участь. Заповніть анкету або внесіть до неї зміни, якщо це необхідно