Закінчується термін прийому заявок на спеціалізовані семінари для випускників програми "Розуміємо права людини"

 

Костянтин Рєуцький

До уваги випускників Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини": до закінчення прийому заявок на участь у семінарах "Колективні громадськи дії на захист прав людини" та "Моніторинг прав людини" залишилося 8 днів!

Також звертаємо вашу увагу на зміни у процедурі реєстрації заявок на участь у освітніх заходах програми  "Розуміємо права людини".

З першого вересня 2010 року не приймаються до розгляду заявки надіслані на електронну пошту програми звичайною поштою або факсом. Відтепер аплікаційну форму можна заповнити лише використовуючи сайт програми. Нижче ви знайдете рекомендації щодо реєстрації заявок на участь у освітніх заходах.

 Щоби подати заявку на участь у заході, зробіть наступне:


1. Зареєструйтеся або зайдіть під своїм паролем, якщо Ви вже зареєстрований користувач на сайті

2. Заповніть анкету або внесіть до неї зміни, якщо це необхідно

 Перелік заходів, на які відкрито реєстрацію, Ви знайдете тут.

 Поради 

1.  Чим повнішою буде ваша інформація в анкеті, тим більша ймовірність вашої участі в заході, на який ви подаєте заявку. 

2.  Всі поля в анкеті обовязкові для заповнення. Якщо ви не впевнені, що можете заповнити анкету за один раз, ви можете зберігати її не до кінця заповненою натисканням кнопки “Далі” внизу сторінки. Будь ласка, не обирайте захід, у якому хочете взяти участь, до того, як заповните всі поля анкети. 

3.  Якщо ви змінюєте в анкеті своє прізвище, регіон проживання або основний e-mail, будь ласка, напишіть про це організаторам на  . Це важливо для того, щоб під час ваших наступних заявок на школи ми могли зрозуміти, хто ви є. 

4.  Будьте уважними! Запам’ятовуйте або записуйте свій логін і пароль для входу на сайт. Якщо ви заведете кілька акаунтів і заповните кілька анкет, організаторам буде складно скласти уявлення про вас і про вашу участь у попередніх школах.

5.  За деякий час після реєстрації ви отримаєте листа від координатора заходу про те, що вашу анкету прийнято до розгляду. За потреби вас попросять вислати додаткові матеріали на адресу координатора програми.

6.  Сповіщення про вашу участь або відмову ви отримаєте також від координатора заходу. 

7.  Після реєстрації ви будете отримувати новини Програми “Розуміємо права людини” на свою електронну адресу.

 

Важливо!

З будь-якими питаннями чи пропозиціями щодо реєстрації, заповнення анкети та вибору події звертайтеся за адресою   .

 

Бажаємо вам успіху!

Команда Програми “Розуміємо права людини”