Конкурс для журналістів та блогерів

 
Дата події: 
Mon, 2012-06-18 17:03

 

Гельсінська Фундація з прав людини (Варшава) та Центр АХАЛАР (Чернігів) та ТРК “Чорноморська” в рамках відкритого конкурсу запрошують до участі у проекті “ЗМІ та НУО – партнерство для розвитку громадського суспільства та захисту прав людини в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Фундації Міжнародної Солідарності (Польща).

Мета проекту: розвиток співпраці між журналістами та представниками НУО для покращення якості новин, сприятливого середовища для медіа та активізації дискусії в суспільстві про необхідність проведення реформ в Україні.

До участі у конкурсі запрошуються

  • представники неурядових організацій,
  • журналісти місцевих телевізійних компаній
  • журналісти, в тому числі блогери, що активно пишуть в Інтернеті на теми розвитку громадського суспільства.

Участники програми зможуть:

  • здобути досвід в сфері впровадження системних змін на місцевому рівні на прикладі функціонування польських моделей в різних сферах права та публічного життя;
  • ознайомитися з методами проведення телевізійних дебатів, репортажів та механізмів стимулювання попиту на якісну журналістику з боку громадськості та серед журналістів; основами демократичного суспільства, особливостями захисту прав громадян.

Програма включає в себе навчальний цикл:

  • навчальний візит до Польщі з метою передачі польського досвіду щодо співпраці медіа та НУО (початок серпня, 2012 рік) - семінар-студія «Співпраця НУО та медіа на користь розвитку громадянського суспільства, місцевого самоврядування та місцевих громад» (початок вересня, 2012 рік)
  • участь у телевізійних дебатах, підготовка телевізійних репортажів, аудіовізуальних та рекламних матеріалів.

Про уточнену дату та місце проведення заходів в рамках програми, учасників буде повідомлено додатково. Формування групи (20 учасників) відбуватиметься за результатами конкурсного відбору. Не будуть підтримані кандидатури, які бажають індивідуально відвідати лише один захід програми.

Програма пропонує комплексний підхід.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також покривають витрати на проїзд учасників до місця проведення заходу й у зворотньому напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або плацкартним/купейним вагоном поїзда). Тренінги будуть проводитися тренерами з Польщі і України.

Мови навчання – російська та українська.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати на електронну пошту організації Ахалар ahalar@gmail.com наступний пакет документів:

  • Заповнена аплікаційна форма
  • CV
  • Коротке резюме участника.

Аплікаційну форму учасника можна завантажити на сайті Центру АХАЛАР. В темі листа просимо вказати «Партнерство ЗМІ та НУО». Ваша кандидатура вважається зареєстрованою для участі у конкурсі, якщо Ви отримали про це письмове повідомлення від організаторів на адресу електронної пошти вказану вами у анкеті.

Просимо звернути увагу, що конкурсні документи повинні надійти не пізніше 17.00, 20 червня 2012 року. Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну розглянуті не будуть.

Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 25 червня 2012 року (включно).

 

Вікторія Гоголь

 

Аплікаційна форма: anketa_ukr_media_nuo_2.doc   81.0 КБ

Source: 
Автор: 
Костянтин Рєуцький