Other training activities

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 
23.07.2015
В умовах соціальної та економічної кризи в Україні пожвавилася міграція: з’явилося чимало внутрішніх переселенців, українці частіше виїжджають за кордон у пошуках роботи. Польща – одна з країн, які приймають найбільше трудових мігрантів з України. Як виїхати до Польщі легально – на роботу, навчання, як отримати Карту поляка або статус біженця, представники неурядових організацій зможуть дізнатися під час спеціалізованого тренінгу.
16.02.2015
Запрошуємо активістів громадських об’єднань, які вже мають досвід тренерської або викладацької роботи, а також інтерес до проблематики дискримінації, нерівності, до участі у чотириденному тренінговому курсі "Як проводити навчання з питань запобігання та протидії дискримінації та просування принципу рівності".  
13.11.2014
Цього року у вищих навчальних закладах пенітенціарної системи почали працювати кіноклуби медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. Майбутні працівники колоній та СІЗО відтепер отримали можливість цілорічно дивитися кращі фільми Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, обговорювати їх, запрошувати до дискусій цікавих людей – правозахисників, громадських діячів, письменників та ін.
11.11.2014
Оголошується конкурс на участь у Всеукраїнській Школі "Права людини та громадянська активність", яку організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з Освітнім Домом прав людини – Чернігів за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Школа проводиться в рамках проекту «Громадські центри юридичної та інформаційної допомоги в Україні» .
05.07.2014
Объявляется третий набор (2014-2015) адвокатов и юристов из Азербайджана, Беларуси, Молдовы, России и Украины для участия в программе дистанционного обучения международному праву прав человека. Обучение длится один год и осуществляется в рамках проекта Сети домов прав человека «Международное право для защиты общественных интересов. Дистанционное обучение адвокатов правам человека».             
11.02.2014
З 10 до 28 лютого 2014 року триває реєстрація аплікантів конкурсу на участь у програмі Української школи політичних студій - одного з найуспішніших мережево-освітніх проектів України, який протягом восьми років об’єднав близько 260 представників успішної молоді з різних сфер – держслужбовців, юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів та громадських діячів. Під час навчання в УШПС у 2014 році відібрані слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох сесіях: три національні сесії відбудуться в Україні (Київ, Львів, АР Крим) та одна міжнародна (Всесвітній Форум Демократії) – у Раді Європи (Страсбург, Франція). Програма проходить за підтримки Ради Європи та Програми Матра (Посольство Королівства Нідерландів).
09.01.2014
Проект "Медіа Сусідство", що реалізується BBC Media Action та фінансується ЄС, запрошує журналістів українських он-лайн ЗМІ на триденний навчальний курс багатоплатформенної журналістики, який відбудеться у березні в Києві. Заявки приймаються до 14 січня
02.11.2013
Харківська правозахисна група (ХПГ) проводить 9-13 грудня 2013 року в м. Харків Тринадцяту школу з прав людини для активістів українських правозахисних неурядових організацій за підтримки Уряду Швеції. Приблизна програма Школи та форма заявки додається.
26.10.2013
Існуюча схема надання адмінпослуг, незважаючи на численні реформи, залишається непрозорою і заплутаною, що в свою чергу сприяє різного роду зловживанням та маніпуляціям у цій галузі. Знання своїх прав та потрібних законів допоможуть громадянам захистити себе від шахрайства та злодіянь з боку органів влади.
22.10.2013
За фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччиниберлінський Форум політичних консультацій організовує низку освітніх семінарів для суспільно та політично активних молодих людей з центральних і західних регіонів України. Проект реалізовується у співробітництві із Фондом ім.Фрідріха Еберта. Під час семінарів німецькі та українські фахівці з багаторічним досвідом розкажуть молодим українцям, як вдало організувати політичну та громадську молодіжну роботу.