Відбувся Другий Семінар "Використання «Використання нових медіа та мережі активістів правозахисників для організації дій на захист прав людини».

 

В рамках проекту «Соціальної мережі активістів правозахисників» Правозахисного центру «Поступ» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в Чернігові пройшов Другий семінар «Використання нових медіа та мережі активістів правозахисників для організації дій на захист прав людини».

Семінар тривав з 2 по 4 жовтня 2011 року та мав насичену програму. Тренерами заходу виступили Віталій Мороз (керівник програми нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна») та Олександра Дворецька (координаторка проекту, Правозахисний центр «Поступ»). Упродовж трьох днів активісти з різних куточків України вивчали можливості нових медіа та їх використання у правозахисній та громадській діяльності.

Учасники Семінару дізналися про можливості сучасних соціальних мереж: Twitter, Facebook, Storify, Соціальну мережу активістів – правозахисників та інших ресурсів, поговорили про можливості ресурсів google. Молоді правозахисники дізналися про те, як краще презентувати себе та свою організацію у мережі, оптимізувати час при використанні інтернету, а також як шукати необхідну інформацію.

Цікавими були обговорення стосовно організації колективних дій та солідарних кампаній за допомогою нових медіа, що допомагають знаходити прихильників в різних куточках держави та за її межами.

Окрім цього учасники Семінару попрацювали зі спеціалізованою Мережею активістів правозахисників, дізналися про її можливості організації дій на захист прав людини та обговорили питання щодо її популяризації.

Не обійшовся Семінар і без відвідування вулиць чарівного нічного Чернігова та неформального спілкування після занять.
Учасники висловили бажання і далі поглиблювати свої знання у сфері захисту прав людини та підтримувати Кампанії, що ініціюються правозахисниками.


Вітаємо нових випускників Програми!

Джерело: 
Автор: 
Саша Дворецька