Права людини крізь трьохвимірну призму громадських подій України, Росії та Білорусії

 
Дата події: 
Tue, 2013-10-08 21:14

ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив»і «Международное Правозащитное движение» запрошують взяти участь у семінарі із прав людини «Ефект метелика або як взаємопов'язані права людини, вирішення громадських проблем, а також Тибет, Росія, Білорусь та Україна?», який відбудеться 12-13 жовтня за адресою м. Київ, вул. Генерала Жмаченка, 26.

 

У ході семінару кожен учасник матиме можливість дізнатися про принципову різницю між правозахисниками і політиками, механізми встановлення верховенства прав людини, історію та філософію прав людини, толерантність, міжнародну солідарність та багато іншого. Спікери та запрошені гості - молоді правозахисники з України, Росії, Білорусії зі значним досвідом у реалізації громадських кампаній.

 

«Не сумнівайтесь у тому, що невелика група мислячих людей, активних громадян, здатна змінити світ. Більш того, тільки так завжди і було», - слова Маргарет Мід неймовірно точно характеризують суть того, як людина може змінити життя у своєму місті чи країні, зробити його справедливішим. Семінар допоможе зрозуміти механізми спілкування "на рівних" окремого громадянина та держави в цілому, а також розкриє можливості самостійно впливати на те, яким буде наше майбутнє.

 

Бонус для учасників – поглиблене вивчення, а також інші пропозиції щодо освіти у сфері прав людини, стажування й участь у діяльності білоруських і міжнародних правозахиних та молодіжних організацій.


Участь в семінарі безкоштовна за умови реєстрації*. Дедлайн подачі заявок 10 жовтня 2013 року.

Приєднуйся до події http://vk.com/prava_ludej !

*Деталі щодо програми та місця проведеннябудуть надіслані окремим листом.

 

 

Контактна особа

Вікторія Старченко,

Голова Освітньої служби ВМГО «ФРІ»

099 924 40 70

Автор: 
Костянтин Рєуцький