Презентація, що надихає на дії: авторський тренінг Романа Зінченка

 
Дата події: 
Fri, 2012-08-10 14:13

 

У ситуації, коли 43% жителів України нічого не знають про діяльність організацій громадянського суспільства (ОГС) та громадських ініціатив, а 14% взагалі не знають чим насправді є ОГС (за даними дослідження IFES), здатність до ефективної комунікації та зв'язків із громадськістю є вирішальною для розвитку та функціонування всього громадського сектору.

 

Результати досліджень показують, що комунікаційні та PR-навички є тими якостями, яких найчастіше бракує для ефективної діяльності ОГС в Україні: 11,43% онлайн-респондентів та 62% учасників Національних консультацій з ефективного розвитку ОГС наполягають на тому, що навички у сфері PR є ключовими для розвитку ефективності ОГС.

 

Як наслідок:

 • Заходи ОГС не викликають зацікавлення з боку медіа та широких кіл громадськості
 • Результати діяльності ОГС залишаються непомітними для клієнтів, волонтерів та громадськості
 • Здатність ОГС залучати кошти громадськості та донорів є обмеженою

 

Але підходи, які ефективно працювали ще декілька років тому, сьогодні можуть дати протилежний  результат. Сучасним лідерам громади, щоб бути успішними,почутими та відомими, потрібно йти в ногу з часом, постійно навчатись та оновлювати власні підходи і комунікаційні навички.

 

І поки одні громадські діячі зайняті виборами, в інших є унікальна можливість підвищити свої компетенції у сфері публічних виступів та розробки презентацій! Опануйте мистецтво публічних презентацій - візьміть участь в авторському тренінгу Романа Зінченка «Презентація, що надихає на дії». Тренінг розрахований на тренерів у сфері PR, комунікації та практиків з громадського сектору.

 

Дата тренінгу:28-30 вересня 2012 року.

 

Умови участі:

Для того, щоб взяти участь у тренінгу необхідно  заповнити онлайн-анкету  та пройти конкурсний відбір. Дедлайн для заповнення онлайн-анкет: 7 вересня 2012 р.

Про результати відбору та місце проведення тренінгу учасників буде повідомлено електронною поштою не пізніше 14 вересня 2012 р.

 

Захід проводиться завдяки підтримці Посольства США в Україні.

Організатори покривають вартість участі у тренінгу, пакет матеріалів учасника, перерви на каву, також проживання та харчування під час тренінгу і не відшкодовують вартості за проїзд.

 

За більш детальною інформацією, звертайтесь, будь ласка, до Маріанни Якимець, тел..+38(050)6261982 або е-поштою ua_trainings@ukr.net

 


АНКЕТА УЧАСНИКА

тренінгу для тренерів «Презентація, що надихає на дії»

 

Будь ласка, заповніть усі поля онлайн-анкети. У разі позитивного рішення про підтримку Вашої кандидатури для участі у тренінгу, не пізніше 14 вересня 2012 р. Ви отримаєте на свою електронну скриньку інформацію про час та місце проведення тренінгу та детальну програму заходу.

 

 1. Ім’я
 2. Прізвище
 3. Назва організації/громади, яку представляєте
 4. Посада
 5. Населений пункт
 6. Ваш контактний телефон
 7. Адреса Вашої електронної пошти
 8. Чому для Вас є важлива участь у тренінгу? (макс.500 знаків)
 9. Які навички Ви б хотіли отримати під час тренінгу і чому?
 10. Чи є у Вас досвід у проведенні тренінгів? Якщо так, то на які теми? Для якої аудиторії? (макс. 500 знаків)
 11. Чи є у Вас досвід організації публічних презентацій? Якщо так, то які труднощі виникали (макс. 500 знаків)
 12. Як Ви плануєте надалі використовувати отримані під час тренінгу знання?

(макс. 500 знаків)

 

Критерії до відбору:

 • Релевантна інформація
 • Лідерська або тренерська посада
 • Висока мотивація
 • Перспективи використання отриманих знань
Автор: 
Костянтин Рєуцький

I visit your web page. It is

I visit your web page. It is really useful and easy to understand. Hope everyone get benefit. Thanks for sharing your Knowledge and experience with us.
Norton setup - Get started with Norton by downloading the setup and installing it on the device. Enter the unique 25-character alphanumeric product key for activation. Check your subscription norton.com/setup | norton.com/setup | norton.com/setup |norton.com/setup |

For more Information on MS Office office.com/setup