Програма навчання правам людини задля розвитку

 

Дев’ятий рік поспіль фонд «Дігніті Інтернешнл» (Dignity International) оголошує про початок прийому заявок на участь у щорічній програмі навчання правам людини задля розвитку суспільства (Annual Global Linking and Learning Program on Human Rights Based Development). Мета програми – показати зв’язок між правами людини та розвитком суспільства, сприяти утвердженню поваги до людської гідності через єдине бачення та розуміння такого зв’язку. Захід базується на успішному досвіді попередніх програм фонду – «Розвиток на основі прав людини» (Human Rights-Based Development) та «Економічні, соціальні та культурні права» (Economic Social and Cultural Rights), – які були проведені спільно з національними, регіональними та міжнародними організаціями-партнерами.

Навчання у рамках програми відбудеться з 1 по 10 грудня 2010 року у Малайзії.

Особливістю цьогорічної програми стане відвідування учасниками громад корінного населення Малайзії, знайомство з шукачами притулку, працівниками-мігрантами, людьми, які працюють на плантаціях. Організатори у такий спосіб прагнуть надати можливість учасникам побачити, відчути запах і смак, доторкнутися і зрозуміти для себе боротьбу людей, які живуть у злиднях або стають жертвами дискримінації, адже боротьба за права людини – це не теоретична абстракція або поняття, що існує на папері, – це невигадана боротьба реально існуючих людей, що реально впливає на їх життя. Такі заходи у рамках програми будуть організовані у Малайзії силами організацій партнерів «Дігніті інтернешнл» – «Пусат КОМАС» (Pusat KOMAS) та «ЙКОАП» (JKOAP).

Протягом десяти днів учасники програми здійснять складну, але захопливу подорож, під час якої вони оволодіють ключовими складовими розвитку, який базується на правах людини, і підвищать свої навички практичного застосування відповідних знань. Учасники побачать зв’язок між правами людини і розвитком суспільства, із більшою відданістю будуть продовжувати працювати задля утвердження поваги до людської гідності через єдине бачення та розуміння такого зв’язку.

Більш детальну інформацію щодо програми можна отримати на сайті «Дігніті Інтернешнл»:

http://www.dignityinternational.org

Аплікаційна форма у додатку:

 Завантажити формуляр

Автор: 
Влада Бут