Тренінг для тренерів "Антидискримінація: навчися вчити!"

 
Дата події: 
Thu, 2013-10-10 20:38

ЦЕНТР ГРОМАДЯНСЬКИХ СВОБОД

запрошує взяти участь у тренінгу для тренерів

"Антидискримінація: навчися вчити!"

 

Запрошуємо Вас взяти участь у навчальному семінарі для тренерів з протидії дискримінації. Цей короткий курс розроблений для тих громадських активістів, які бачать себе в ролі тренерів із антидискримінаційної тематики та готові доносити важливість цієї теми до тих, хто поки що вважає її другорядною або навіть маргінальною. Ви готові до цього? Тоді цей тренінг - для ВАС!

 

Захід відбудеться 17-19 жовтня 2013 року в м. Києві.

 

Завдяки тренінгу Ви дізнаєтесь:

- основи проведення короткотривалих освітніх заходів;

- особливості обговорення питань протидії дискримінації з молоддю;

- різноманітність стратегій освітніх заходів;

- методики організації та проведення короткотривалих освітніх заходів,

 

а також отримаєте практичні навички проведення освітніх заходів, за допомогою яких тему протидії дискримінації можна порушувати в молодіжному середовищі.

 

Експерт - Олександр Войтенко– тренер громадянської освіти та прав людинивсеукраїнської освітньої програми «Розуміємо Права Людини».

 

Передусім захід орієнтований на представників і представниць громадський організацій та ініціатив, що займаються протидією дискримінації та захистом інтересів меншин в Україні. Пріоритет при відборі буде надано представникам/представницям організацій-учасниць Коаліції з протидії дискримінаціїв Україні. Коаліція відкрита до приєднання усіх громадських організацій, які готові підтримати Меморандум Коаліції. Щодо діяльності Коаліції та приєднання до неї просимо звертатись до Співголови Коаліції – Назарія Боярського (+380504112042, n.boyarskiy@gmail.com).

 

Щоб взяти участь у заході – необхідно заповнити онлайн-форму (http://bit.ly/10U9oCo) та пройти відбір.Заявки приймаються до 12 .00 год. 15 жовтня 2013року. Участь у заході є безкоштовною. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами. Іногороднім компенсуються транспортні витрати та забезпечується житло. Точне місце та більш детальну інформацію щодо проведення семінару буде повідомлене відібраним учасникам.

 

За додатковою інформацією щодо тренінгу просимо звертатися до Володимира Сенька (+380633731611, volodymyr.senko@gmail.com).

 

Довідково: Вебінар реалізується в рамках проекту «Зміцнення організаційного потенціалу Коаліції з протидії дискримінації в Україні шляхом проведення інноваційних навчально-просвітницьких заходів» ГО «Центр Громадянських Свобод» за підтримки програми «Верховенство права» МФ «Відродження».

Автор: 
Назарій Боярський