Тренінг з практики підготовки звернень до Європейського суду з прав людини

 
Дата події: 
Sat, 2012-02-11 11:39

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» спільно з Регіональним громадським благодійним фондом «Право і Демократія» запрошують представників правозахисних громадських організацій, юристів та адвокатів Рівненщини до участі в тренінгу «Практика підготовки звернень до Європейського суду з прав людини».

В програмі навчання передбачені лекції на теми:

  • «Європейський суд з прав людини, розуміння ролі Cуду, змісту і обсягу прав, які гарантує Конвенція»,
  • «Права що стосуються доступу до правосуддя, згідно Конвенції»,
  • «Права на захист від тортур, жорстокого, нелюдського або такого, що принижує гідність людини поводження або покарання»,
  • «Права на захист від дискримінації, захист права власності».

Після цього відбудеться практичний тренінг зі складення та написання звернення до Європейського суду з прав людини.

Захід відбуватиметься в рамках реалізації проекту «Поширення успішного досвіду серед неурядових організацій захисту основних прав людини у Європейському суді з прав людини» за підтримки Проекту Програми розвитку ООН «Розвиток громадянського суспільства».

Основна мета цього проекту – покращення рівня захисту прав людини та основоположних свобод в західному регіоні України.

Ціль проекту – поширення успішного досвіду та практики серед правозахисних громадських організацій щодо захисту прав людини в Європейському суді з прав людини.

Тренінг пройде 27 лютого 2012 року з 14:00 в світлиці Рівненської обласної державної бібліотеки за адресою: м. Рівне, вул. Короленка, 6 (4 поверх).

Для участі в заході треба заповнити анкету та надіслати її до 20 лютого 2012 року на e-mail: cvurivne@cvu.rv.ua з поміткою в темі листа «Участь у тренінгу».

Контакти

http://gurt.org.ua/img/contacts.png); background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-color: initial; width: 257px; height: 15px; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden; background-position: 0px 0px; background-repeat: repeat no-repeat; ">
 
 
Джерело: 
Автор: 
Святослав Дубов