Тренінг з соціальних медіа для молоді Криму

 
Дата події: 
Wed, 2013-10-09 16:27

Громадська організація «Всекримське об’єднання виборців за громадянський мир та міжнаціональну злагоду» запрошує до участі у дводенному тренінгу «Навчання соціальним медіа молодих активістів, що презентують локальні громади Криму».

Запрошуються:
- студенти;
- представники громадських організацій;
- представники органів місцевого самоврядування;
- регіональні журналісти.

Тренінг буде навчати молодих політичних та громадських лідерів Криму як створити і зробити соціальний медіа-контент з використанням нових медіа, який буде зосереджено на питаннях, які торкаються щоденного життя мешканців Криму. Навчання буде надавати навички про те, як скористатися сучасними соціальними засобами масової інформації з метою стимулювання позитивних соціальних змін в Криму, шляхом створення плюралістичного та альтернативного громадського медіа контенту.

Дводенні тренінги протягом жовтня – грудня 2013р. відбудуться у наступних містах: Сімферополь, Севастополь/Ялта, Керч/Судак, Бахчисарай, Білогірськ та Джанкой.

21-22 жовтня 2013 відбудеться перший тренінг у м. Сімферополь (Центр європейської інформації при Таврійському Національному Університеті, приміщення читального залу Наукової бібліотеці, головна будівля, корпус Б, пр. Вернадського 4).

26-27 жовтня 2013 відбудеться тренінг у м. Білогірськ.

Наступні тренінги відбудуться протягом листопада – грудня. Інформація про дату та місто їх проведення буде надана відібраним учасникам заздалегідь електронною поштою або по телефону.

Програма усіх тренінгів однакова. Початок тренінгів – у 11:00.

Участь у тренінгу є безкоштовною, організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами та харчуванням під час тренінгу.

Для участі у тренінгу просимо заповнити анкету учасника та не пізніше 20-го жовтня (для бажаючих прийняти участь у тренінгах у Сімферополі та Білогірську) та 1-го листопада (для бажаючих прийняти участь у тренінгах у інших городах) надіслати її за адресою: acuvmail@gmail.com з темою «Анкета на участь у тренінгу». Результати відбору будуть відомі учасникам не пізніше за 3 доби до початку тренінгу.

Тренінги відбудуться у рамках проекту «Навчання соціальним медіа молодих активістів, що презентують локальні громади Криму», який реалізує громадська організація «Всекримське об’єднання виборців за громадянський мир та міжнаціональну злагоду».

Проект здійснюється за підтримки Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Метою проекту є навчання молодих громадських лідерів Криму базовим навичкам праці з громадськістю та владою через інструменти соціальних медіа. А також сприяння розвитку незалежних від влади демократичних ЗМІ в Криму шляхом створення альтернативного громадського медіа контенту та збільшення додаткових, альтернативних джерел інформації та громадських матеріалів у кримському медіа просторі.

У ході проекту 100 молодих громадських діячів АР Крим та м. Севастополь, за допомогою практичних семінарів, отримають навички взаємодії з громадськістю та ЗМІ за допомогою новітніх медіа. Також, ході проекту буде створений web-ресурс присвяченому діяльності молодих кримських активістів, представників демократичного руху, який буде також виповняти функцію агрегатора їх унікального контенту. Всі матеріали, розміщений на WEB-ресурсі, будуть знаходиться у відкритому доступі. І усі ЗМІ, організацій, та громадськість Криму і України зможуть ними користуватися.

Джерело

Автор: 
Sasha

Are you still worried about

Are you still worried about quitting smoking? Try Vapesring,Augvape RTA and Artery Mod Kit. There is no secondhand smoke and no impact on health. You can choose the nicotine content according to the schedule and the price is cheap and the quality is guaranteed. vapeciga

ite soccer remotely suggest

ite soccer remotely suggest that

a what they meant."Stewart was hired by legendary West Virginia coach Don Nehlen to coach quarterbacks in 2000 after a one-year stint as offensive coordinator of the Canadian Football League's Winnipeg Blue Bombers. He was named associate head coach of the M.Aliexpressite Mountaineers last year. His coaching career includes stops as an assistant at Marshall, William & Mary, Navy, North Carolina, Arizona State and Air Force.
LUBBOCK, Texas - Fired Texas Tech coach .ite soccer Mike Leach says the father of the player he was accused of mistreating after a concussion meddled more than any parent he's ever come across.Leach also denied he mistreated Adam James when he spoke F.ite soccer store iday to The Associated Press about his firing.Dismissed Wednesday, two days after his suspension, Leach said it was indisputable that James' father, ESPN analyst and former NFL player Craig James, lobbied frequently to get his son more playing time."There's not a coach on our staff that will even remotely suggest that he hasn't meddled," Leach told the AP. "Just becaus

ite soccer store