Тренінг „Журналістські розслідування корупції та зловживань у сфері державних закупівель“

 
Дата події: 
Tue, 2013-07-16 21:41

 

23-24 вересня 2013 рокуКиїв

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів ЗМІ України взяти участь у  дводенному тренінгу з технології проведення журналістських розслідувань корупції та зловживань у сфері державних закупівель, який проводитимуть досвідчені медіа-тренери Олег Хоменок та Андрій Марусов.

Участь у тренінгу надасть журналістам можливість підвищити професійний рівень, покращити знання з законодавства, що регулює відносини у сфері державних закупівель, , ознайомитись з найбільш розповсюдженими схемами зловживань у цій сфері, а також технологіями проведення журналістських розслідувань з цієї тематики, отримати  консультації експертів. 

До участі у тренінгу запрошуються журналісти усіх видів ЗМІ, які мають досвід роботи у ЗМІ не менше трьох років  та мотивовані провести розслідування найближчим часом.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити заявку до 6 вересня 2013 року

Участь у тренінгу є безкоштовною. Групи учасників тренінгу формуються на конкурсній основі. ІРРП повідомить запрошеним учасникам про участь до 13 вересня 2013 року. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд.

Ваші запитання надсилайте на електронну адресу irrp.org.ua@gmail.com  або звертайтесь за номером 067 5472233

Більше інформації на сайті ІРРП.

 

 

Контакти

http://gurt.org.ua/img/contacts.png); background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-color: initial; width: 514px; height: 15px; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden; background-position: 0px 0px; background-repeat: repeat no-repeat; ">
 
  • irrp.org.ua@gmail.com
Джерело: 
Автор: 
Костянтин Рєуцький