Запрошення на навчальні візити до Польщі (Study Tours to Poland) восени 2012 року

 
Дата події: 
Sat, 2012-05-19 13:36

 

Восени 2012 року відбудуться традиційні кiльканадцятиденнi навчальні візити до Польщі – Study Tours to Poland – організовані Польсько-Американським фондом свободи, Колегією Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського, фондами “Боруссiя” та “Освіта для демократії”.
 
До участі в відборі на візити запрошуються активні студенти з України, Бєларусі та Російської Федерації (тільки з Брянської, Калінінградської, Ленінградської, Новгородської областей і Санкт-Петербурга) в віці 18-21 років (народжені між 1 січня 1991 року та 30 червня 1994 року), які є громадянами цих країн, мають дійсний закордонний паспорт (термін дії якого не має завершуватися раніше за 1 березня 2013 року), відзначаються успіхами в науковій і громадській діяльності, не брали раніше участі в візитах.
 
Участь у візитах безкоштовна. Організатори забезпечують відібраним і запрошеним учасникам офіційне запрошення (що уповноважує до отримання безкоштовної візи до Польщі), проживання, харчування, часткову компенсацію вартості проїзду тощо. Інших витрат (наприклад, страхування, проїзд до й з посольства/консульства) організатори не компенсують. Візити відбуватимуться восени (жовтні-листопаді) 2012 року тривалістю 12 днів групами по 11 осіб у Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Гданську чи Ольштині (за вибором і рішенням організаторів).
 
Інструкції з подання на Study Tours to Poland див. на нашому сайті.
 
Щиро, Артем Коновалов
Джерело: 
Автор: 
Артем Коновалов