Запрошення на традиційні двотижневі безкоштовні навчальні візити до Польщі - Study Tours to Poland

 
Дата події: 
Wed, 2012-11-07 22:56

Навесні 2013 року відбудуться традиційні кiльканадцятиденнi навчальні візити до Польщі – Study Tours to Poland – організовані Польсько-Американським фондом свободи, Колегією Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського, фондами “Боруссiя” та “Освіта для демократії”.

До участі в відборі на візити запрошуються активні студенти з України, Бєларусі та Російської Федерації (тільки з Брянської, Калінінградської, Ленінградської, Новгородської областей і Санкт-Петербурга) строго в віці 18-21 років (народжені між 1 липня 1991 року та 31 грудня 1994 року), які є громадянами цих країн, обов’язково мають дійсний закордонний паспорт (термін дії якого не має завершуватися раніше за 30 вересня 2013 року), відзначаються успіхами в науковій і громадській діяльності, не брали раніше участі в візитах (а також у Study Visit in Gdynia). Знання польської мови не є умовою участі в візитах, також не вимагається знання іншої, наприклад, англійської мови.

Участь у візитах безкоштовна. Організатори забезпечують відібраним і запрошеним учасникам офіційне запрошення (що уповноважує до отримання безкоштовної візи до Польщі), проживання, харчування, часткову компенсацію вартості проїзду тощо.

Докладніше - http://ciacy.org.ua/?p=1644

Автор: 
Костянтин Рєуцький