Освітній Фест прав людини 2019

 

 

Перша стаття Загальної декларації прав людини наголошує: "Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах. Вони наділені розумом і совістю і повинні діяти у відношенні один до одного в дусі братерства". Чому для суспільства важливі ці слова і чи важливі? Учасники Освітнього Фесту прав людини намагалися розібратися у глибинному сенсі прав людини та відкрити для себе нові знання і визначити змістовні акценти.

Цього року вже втретє відбувся Освітній фест прав людини в Чернігові з 16 по 28 липня, який об'єднує людей у сфері правозахисної тематики зі всієї України. «Права людини - це феномен, це цінності, це "червоні лінії", які не можна перетинати, бо це призведе до катастрофи», таким висловом відкрив Фест суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду України – Аркадій Бущенко.

Щоб максимально об’єднати та згуртувати учасників за спільною тематикою Освітній фест тематично був поділений на три блоки по три дні та дві робочі зустрічі. Так, перші три дні з темою: “Права людини в школі” захід відвідали учасники освітнього процесу та правозахисники, що працюють над формальною освітою. Другий блок був присвячений “Успішні практики протидії тортурам у місцях несвободи” і у Домі зібралися вмотивовані люди з різних міст України, поміж якими - монітори Національного превентивного механізму із запобігання катуванням (НПМ); юристи; психологи; громадські активісти, які працюють у сфері протидії катуванням; співробітники пенітенціарних установ та студенти Академії державної пенітенціарної служби України; працівники поліції; журналісти. Завершальним етапом Освітнього фесту прав людини став третій тематичний заїзд на тему: “Права людини в правопросвітній діяльності”. На Освітній Фест завітали учасники та учасниці, які представляли спільноти громадських омбудсменів із захисту виборчих прав ВГО “Громадянська мережа ОПОРА” (виборчих омбудсменів), системи безоплатної вторинної правової допомоги, кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA та громадських активістів правозахисних організацій. Міжнародна робоча зустріч Домів прав людини зібрала учасників з Вірменії, Грузії, Росії, Білорусі, Польщі, Сербії та звісно України. Представники Домів працювали над міжнародним проектом і спланували майбутню міжнародну школу для молодих активістів. Друга робоча зустріч з тематикою: "Міжнародне право прав людини: сучасні виклики та загрози" згуртувала на Освітньому Фесті суддів та адвокатів прав людини,які є випускниками та випускницями навчального курсу Української Гельсінської спілки з прав людини та Дому “Стандарти прав людини”.

Учасники з різних міст України занурилися у сферу прав людини, напрацювали освітні продукти, підвищили свій професійний рівень, познайомилися з новими людьми, долучилися до змістовних відкритих лекцій-дискусій, займалися йогою та відвідали тематичні екскурсії містом Чернігів і загалом активно та цікаво провели час у колі однодумців та друзів.

Дуже вдячний робочій групі, яка готувала цьогорічний Фест! У першу чергу координаторці - Ніні Хомі! Завдяки команді цей вже третій Фест був найкраще організований і відбувся на високому професійному рівні. Захід цікавий змістовним наповненням, спікерами, тематикою, майстер - класами і глибоким змістовним контекстом. Фест є майданчиком для обміну різними освітніми технологіями в сфері прав людини. Це також методична лабораторія в рамках якої виробляються інноваційні освітні продукти з прав людини. Врешті, це просто можливість людям, які навчалися або брали участь у спільних кампаніях на захист прав людини зустрітися, поспілкуватися з однодумцями, спланувати майбутні спільні дії і звичайно відпочити. Виконавчий директор Освітнього дому прав людини в Чернігові – Сергій Буров.

Цього року я вдруге став частинкою Освітнього фесту з прав людини, який знову порадував чудовою та дружньою атмосферою, новими знаннями, цікавими знайомствами та важливими дискусіями. Більш того, завдяки зусиллям команди та волонтерок Освітнього Дому прав людини цьогорічний фест відзначився ще сильнішою організацією та інформаційним наповненням.  Його особливістю стали нетипові практичні завдання з розробки правопросвітнього продукту, результатами яких учасники зможуть користуватись у своїй майбутній діяльності. Учасник Фесту - Дем’ян Романович.

"Вразила організація Фесту - попри різноманітність форматів, у яких відбувалася робота, широкий спектр тем і зацікавлень, географічне розмаїття, різний рівень підготовки учасників та учасниць - все знаходило своє, гармонійне місце у різнобарвній палітрі заходу, об'єднаного ідеєю непорушности та пріоритетности прав людини, в Україні та світі. Учасниці й учасники Фесту не прибули "на курорт" - щира зацікавленість, очевидно висока вмотивованість отримували втілення у результатах роботи, питаннях, обговореннях... Це, певно, був найструктурованіший, найбільш насичений і "робочий" з усіх Фестів, які я пам'ятаю - в якому, тим не менш, знаходилося місце і відпочинку, рекреації та, власне, фестивальним активностям. Тож не можу не відзначити самовідданої роботи команди Фесту: одна група учасниць та учасників змінювала іншу, а ці люди працювали без упину, не покладаючи рук - і ця "фестивальна" непроста праця із правозахисної просвіти та правозахисної логістики не може не заслуговувати на мою повагу та вдячність".Спікер Фесту - Максим Буткевич.

Одна з найцікавіших подій року – Освітній фест з прав людини. Цьогоріч спробувала взяти участь у Фесті в статусі волонтерки. Це дало можливість побувати на заходах для освітян та допомогти організаторам у проведенні Фесту. Програма була досить насиченою та цікавою. Завдяки спікерам та спікеркам отримала змогу більш детально ознайомитися з проблемами формування учнівського самоврядування. Надзвичайно цікавим був блок про протидію булінгу у закладах освіти. Також інформативними були бесіди про патріотизм та його розуміння в сучасній школі і про інклюзивне навчання.

Корисною для мене була волонтерська діяльність, внаслідок якої отримала новий досвід, нові цікаві знайомства та нові ідеї для своєї професійної діяльності.Волонтерка Фесту - Наталія Добрянська.

На Освітньому Фесті я вже в третє - тобто, стільки ж років, скільки існує ця подія. Однак повноцінно частиною команди організаторів я стала лише цього року. Мені випало відразу дві цікаві функції: координувати волонтерську службу, а також - третій тематичний заїзд Фесту "Права людини у правопросвітній діяльності".

Два цих напрямки – це цілком різний, але однаково цінний досвід. Справа в тому, що минулого року я реєструвалася до участі у Фесті як волонтерка, однак – по приїзду мені випало зайнятися координацією інших волонтерів. Однак, це було дуже спонтанне і не розплановане координування. Тож, я дуже чітко усвідомила, що хороший результат волонтерської служби під час заходу прямо залежить від кількох факторів: внутрішньої мотивації і мотивації саме до волонтерської діяльності, завчасного і детального розподілення функції, а також – згуртованості самої групи волонтерів та їхніх взаємостосунків.

Планування цьогорічного Фесту розпочалося за багато місяців до його проведення – точно не пам’ятаю, але це був березень або, навіть, лютий 2019 року. В контексті волонтерства ми повністю оновили підхід. Мене багато разів запитували, чому ми встановили відбір, при якому волонтери ще й сплачували організаційний внесок – то ось, власне, цей внесок став своєрідним фільтром мотивації. З одного боку він був досить символічним (300 грн.), також – ми покривали для волонтерів усі витрати на проїзд, проживання, харчування і додаткові приємні подаруночки; з іншого боку – людина в аплікаційній формі могла обґрунтувати, чому вона не може сплатити кошти і, якщо б ми бачили дійсне прагнення волонтерити на заході – то несплата внеску не стала б перешкодою для відбору. Окрім внеску, у реєстраційній формі необхідно було описати свій попередній досвід волонтерства та записати відеоролик, в якому розповісти про власну мотивацію до участі у Фесті в якості волонтера(ки).

Зрештою, з понад 20 заявок, ми відібрали 11 людей, 6 з яких працювали впродовж першої частини Фесту (до 20 липня) і 5 – в другій половині – з 23 до 28 липня. Перед початком заходу та по його завершенню усі волонтер(к)и мали можливість відвідати орієнтаційні-мотиваційні зустрічі, які дали змогу познайомитися, краще взнати один одного, проговорити функції та просто гарно провести час.

Я не можу не відмітити те, наскільки унікальні люди сформували цьогорічну волонтерську службу. Чимало з них мають значний досвід у правозахисті та правопросвіті у сфері прав людини, є активними учасниками/учасницями правозахисних рухів та акцій. Але й у командах вони працювали злагоджено і, я б сказала – бездоганно, а моя координаторська функція зводилася до мінімуму. Наші волонтери допомагали при реєстрації, з висвітленням заходів та фіксуванням вражень учасників Фесту, слідкували за тим, щоб у Домі завжди було охайно та комфортно, допомагали під час публічних відкритих заходів у Чернігові та багато-багато всього іншого. Я неймовірно вдячна кожному та кожній, хто став частиною волонтерської команди!

В цілому, по завершенню Фесту я відчуваю глибоку вдячність для його координаторки Ніни Хоми, яка доклала неймовірних зусиль і усієї потужної команди, з якою було так приємно працювати: Олександри Козорог та Андрія Кінаша, Мар’яни Гевко, Юлі Красільнікової, Максима Авдієнко та Кирила Єкимова, Світлани Бондар та Вікторії Головко і, звісно ж, Сергія Бурова. Це, без перебільшень та сумнівів, була найкраща подія цього, мого літа. Координаторка волонтерської служби, а також координаторка третього тематичного заїзду Фесту "Права людини у правопросвітній діяльності" - Марія Цип'ящук.

Особливістю цього Фесту є також і те, що нам вдалося згуртувати до командної роботи найбільш активних випускників та випускниць Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Великою частиною цьогорічної команди були саме вони, однак були звісно і люди, які забезпечують програмну сталість і тяглість проектів Дому, є його серцем і душею.  Нам вдалося, як на мене, гарно спрацюватися. Хоча місцями це було геть не просто, адже ми усі різні, з чималою завантаженістю поточними справами і знаходилися дуже віддалено географічно.  Але наша багатозадачність, різноманітні таланти, а головне – спільні цінності – дали свої позитивні плоди. 

Це для мене колосальний досвід - скоординувати багато людей, ідей, програм, організацій, почути усіх і змогти це поєднати, відчути наперед якісь небезпеки та встигнути відреагувати на це.  Головне було знати все і про всіх, щоб розуміти кого і куди скерувати, навіть якщо це були паралельні автономні події зі своїми координаторами. Здається все вдалося, велична вдячність за це моїй дивовижній команді та неймовірному волонтерському сектору. Усі ці люди - це просто космос, з ними приємно працювати, цікаво поговорити і навіть помовчати.

Також нам вдалося залучити до участі нові спільноти людей, організації і загалом нових учасників, сподівають це стане новими можливостями для них та потягне нові спільні активності.Координаторка Фесту - Ніна Хома.

Загалом участь у Освітньому Фесті прав людини прийняли близько 200 людей, включаючи учасників, волонтерів, спікерів, учасників відкритих лекцій та запрошених гостей зі всієї України.

Більше інформації про спікерів, програму, тематику, відео, фото та коротких оглядів, як проходив кожен день Фесту, ви можете знайти на сторінці фестивалюта події у Facebook, а також на сторінці Дому.

_______________________________________________________________________________

Освітній Фест прав людини 2019 став можливим завдяки  партнерству з Фондом Домів Прав Людини за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії, фінансовій  підтримці Посольства США в Україні та проекту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Освітній Фест прав людини є частиною Плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Партнери Фесту:  ГО  «MART»,  Українська Гельсінська спілка з прав людини, БО «Благодійний фонд «Восток-СОС», Центр громадянської просвіти «Альменда», Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ), Проект «Без Кордонів», ГО «Патронус», Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, ГО Освітній центр прав людини, ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В.Г.Короленка, Академія Державної пенітенціарної служби, видавництво «Наш формат»Мережа книгарень «Є».

Інформаційні партнери Фесту: Громадське радіо, Центр прав людини ZMINA, UA: Українське радіо, Чернігівська обласна газета «Деснянська правда», Асоціація юридичних клінік України.

У разі виникнення додаткових питань - звертайтесь до координаторки Освітнього фесту Ніни Хоми  (тел.: +38 096 55 22 731, +38 066 943 69 64, edu.fest.che@gmail.com).

#Дім_єднає  #Дім #Освітній_фест_прав_людини

Автор: 
Юлія Красільникова

Get capcut to create videos

Get capcut to create videos to use capcutforpc

Get capcut for pc to use

Get capcut for pc to use capcutforpc

I came to this site with the

I came to this site with the introduction of a friend around me and I was very impressed when I found your writing. I'll come back often after bookmarking! bitcoincasino

شركة رواد الحرمين الموقع

شركة رواد الحرمين الموقع الرائد فى عالم الخدمات المنزليه والاول بالمملكه العربيه السعوديه
لما يتمتع به من خدمات مميزه ، فالبرغم من اننا مؤسسه ربحيه الا ان
مزاولة نشاطتنا كلها مرتبط على نحو وثيق بتلبية

شركه عزل فوم بالجبيل

شركه عزل فوم بالقطيف

شركه عزل فوم بالاحساء

شركه عزل فوم بالدمام

شركة عزل اسطح بالدمام
شركة كشف تسربات المياة بالاحساء

شركة كشف تسربات المياة بالاحساء

tgm macro

Only the Champions in Mythic

Only the Champions in Mythic Legends - Emulator have the ability to combat every enemy on every level. If you are a rookie player, it might be discouraging that the legend won't battle with them. However, the legend's function is to provide its champions immunity. You must thus upgrade them both if you want to obtain a greater competitive edge. You merely need to click your Champions on the screen in Mythic Legends to improve them. They will be able to do this as they go through the stages, increasing their stat strength. Your Champions' fighting prowess will depend on their attack power, attack speed, attack range, damage, defense, and health.

Download and Play final fantasy vii remake intergrade!

Thanks very nice! Do you like

Thanks very nice!
Do you like vape? Does anyone in your family like to smoke vape
There are Smoant POD system that disposable vape device like, GeekVape Starter kit,Vapesring 8500pufs
You are welcome!
vapeciga.uk

Hello Guys, We have the best

Hello Guys,
We have the best ideas for you and your collage dorm party that will look better than before.

A phenomenal article you

A phenomenal article you shared with us. Gratitude for all the extraordinary data which you have told to us in this article. jaipur Escorts City Escorts gurgaon Escorts Escort Delhi Escorts in goa

In addition to providing

In addition to providing vehicle makes like Pontiac, Cadillac, Dodge, Ford, Honda, Toyota, Hyundai, and Subaru, we supply customers with a committed sales staff with over 22 years of service, a full service GM Certified service department, and much more. BELF (Business English as a Lingua Franca) communication brings together native English Speakers (NSE) and non native English speakers (NNSE) face to face to do business in today's culturally and linguistically diverse international workplace. Application to the UK shows that despite recent adaptation efforts, risks to infrastructure outweigh opportunities. The city of home Atlanta was once dubbed "Losersville," with Cheap Real Yeezysgood reason. Starts Christmas Day, until December 31. But once we got reward for inside 50s, the game turned for us.". Improper washing, such as with a damp Coach Factory Outlet Online cloth, will Coach Outlet Store not remove bacteria. The dissertation explores the effectiveness of social media influencer's in influencing the consumers choices of restaurants in the Michael Kors Outlet Store Dubai region. Funding comes from the federal government Building Communities Through Arts and Heritage program and the Canada Arts Presentation Fund.. It is demonstrated here that pH dependent changes in the tertiary structure of 2 mAb solutions lead to viscoelasticity and not merely a shear viscosity (.) increase.

Elite Escorts Service in Mira

Elite Escorts Service in Mira Road has the ability to create the perfect romantic environment. They are well aware of the importance of meeting your special girls on time and they are able to provide that special feeling at your party. These call girls in Mira Road also know that you expect them to speak sexy words, make you laugh, and impress the crowd during any occasion. So if you have already selected a girls, you should also be careful about the fact, whether she is talented or not. For this reason I will highlight some of the most talented and gorgeous Mira Road Escort Service, who can easily seduce even the most difficult men. https://sites.google.com/view/alina-chopra/mira-road-escort-service
https://shwetachopra3.doodlekit.com/blog/entry/18408882/high-profile-female-escorts-mira-road-
https://shwetachopraescorts.weebly.com/news/enjoy-pleasure-seekers-in-mira-road
http://alinachopra.website2.me/blog/real-escorts-know-more-about-them
https://rituparnadasblog.hatenablog.com/entry/2021/10/21/195527
https://rituparnadasblog.mystrikingly.com/blog/finding-escorts-in-mira-road
http://alinachopracom.free-blog.net/get-ripped-with-sexy-escorts-in-mira-road
https://telegra.ph/What-Are-the-Best-Escorts-in-Mira-Road-10-21
https://educatorpages.com/site/alinachopracom/pages/mira-road-escorts-service?
https://writeablog.net/shwetachopra/find-your-best-mira-road-escorts-service
https://www.liveinternet.ru/users/alinachopracom/post487682230/
http://muzikspace.com/blogdetails.aspx?blogid=25331
http://alinachopraa.freeblog.biz/2021/10/22/cheap-hot-mira-road-escorts/
https://justpaste.it/52lzu
https://alina.evenweb.com/

نحن شركة المسائي للصيانة

نحن شركة المسائي للصيانة الاجهزة المنزلية متخصصون في تصليح وصيانة كافة الاجهزة المنزلية بمختلفة أنواعها واحجامها المختلفة من صيانة غسالات بالرياض وصيانة مكيفات بالرياض وصيانة افران وصيانة غسالات اتوماتيكية وصيانة مجففات حرارية والعديد من الاجهزة المنزلية المختلفة، نقوم بتصليح كافة الاجهزة المنزلية معالتنظيف زتوفير قطع الغيار اللازمة للغسالات والثلاجات والمكيفات والعديد من الخدمات الاخري اتصلو بنا لمعرفة المزيد حول خدماتنا.

المسائي لصيانة الاجهزة المنزلية هي شركة متخصصة في صيانة كافة اجهزة المنزل العصرية والتي يتم الاعتماد عليها في البيوت والفلل وحتي الشركات والمصبان والمطابخ لمالها من أهمية كبري، المسائي لصيانة الاجهزة المنزلية تقدم افضل خدماتها المنزلية في الرياض وجدة والدمام، يمكنكم معرفة المزيد حول خدماتنا

 

 

صيانة ثلاجات بالجبيل تصليح مكيفات بالهفوف صيانة مجفف حراري بالهفوف تصليح افران بالاحساء تصليح الغسالات بالأحساء صيانة افران بالرياض تنظيف افران بالرياض

"Ми розуміємо права людини"

"Ми розуміємо права людини" нам потрібні такі люди, вони герої!
The Impossible Game

This is an OK post. This post

This is an OK post. This post obliges a shocking degree of quality information. Call Girls in Gurgaon I'm truly going to get a couple of data about it.

You have a goliath subject

You have a goliath subject here. I found it vacillating while Gurgaon Call Girls I read all the exchanges here. Grateful and keep it up. Feel permitted to visit my page

I read your proposition and

I read your proposition and got impelled! Your site is great and it is marvelous to the point that Gurgaon Call Girls you shared your experience for others to use.

The fan looks like a model

The fan looks like a model dressed in a short one-piece or long gown to provide you the feeling that you are spending your time and night with a heroine or a fan model. Mussoorie Call girls in are very reasonable so that you can hire them at any time or every day.
 
https://www.missdelhiescort.com/mussoorie-escorts.html

https://www.sarakaur.com/mussoorie-escorts.php

https://www.ankita-sharma.biz/mussoorie-escorts/

http://www.misszoya.com/uttarakhand/mussoorie-escorts.html

صيانة ثلاجات سامسونج

Large Discount Golden Goose

Large Discount Golden Goose Francy
Supreme Sweatshirts Europe
Red And Black Nike Air Jordan
Soccer Jerseys Online Shop
Home Pandora Necklaces UK
Newest Adidas Ultra Boost
Ed Hardy Reliable Quality
Polo Ralph Lauren Jackets
Pandora Necklaces Free Shipping
Shop Ralph Lauren Winter Clothes
Kate Spade Crossbody
Polo Ralph Lauren Mens Clothing
Nike Air Max US Top For Women
Outlet Adidas NMD Online
Shop Ralph Lauren Polos Best Sellers
Salomon Speedcross GTX for men
Coach Wallets Outlet USA
49ers NFL Jerseys
Kate Spade Carry On Sale
Nike Air Max US In Store
Nike Air Max 90 For Women
Pandora Earrings Sale
Hogan Sneakers Reasonable Sale Price
Ralph Lauren Body Warmer Vest
ED Hardy Shop Online
Soccer Jersey Outlet
New York Nike Blazer On Sale
coach crossbody designer
Adidas Boost Outlet Sale
Palace Jackets Outlet UK
Pandora Gifts Amazing Selection
Champion Factory Outlet Price
ED Hardy Cheapest Online Price
Nike Air Shoes Outlet
Sale Adidas Yeezy Online
Air Jordan 1 High New Style
OFF White USA Top Brand Wholesale Online
Adidas Yeezy Boost Sale
Pandora Charms 14K
Large Discount Nike Air Jordan 1 High
Kate Spade Shoulder Bags
Pandora Earrings
Polo Ralph Lauren Competitive Price
Salomon Speedcross Plus
Ralph Lauren Cheap Prices
Salomon Shop
Adidas Yeezy Boost Sale
Nike Air Jordan USA
Cheap Clothes Women Ralph Lauren
us Coach leathers
Fashion Air Max 97 Store
Reasonable Price Ralph Lauren
Ed Hardy Love Kill Slowly
USA Ralph Lauren Vest Men
Cheap Pandora Earrings
Exclusive Range Air Jordan
Nike Air Max Shoes Big Size
Pandora Necklaces Cheap For Sale
Slim Fit Adidas Shoes
Coach Tote Outlet Online Europe
Buy Real Ralph Lauren Track Suits
Nike Blazer Top Designer Collections
Super Quality Ralph Lauren Womens Shirts
Special Soccer Offers
PRL Jackets Outlet Locations
USA Adidas NMD Boost For Women
Unique Hogan Sneakers
discountable price Coach
Nike Air Jordan New York
Ed Hardy For Women
Mens Supreme Clothing
New Ed Hardy Products
Official Adidas Yeezy Boost Online Website
Golden Goose High Tops
Christian Audigier Online
Air Jordan Black And Yellow
Golden Goose Sneakers White
US Mens Nike Kobe Shoes
Ralph Lauren Jackets
Nike Blazer Buy White
USA Adidas Ultra Boost UK
Kate Spade New York
Air Jordan Low For Cheap
Polo Ralph Lauren Black White
Adidas Shoes USA Factory Outlet
Coach handbags new york
Coach Handbags UK Shop
Adidas Ultra Fabric
Coach Clutches Projects Sale
Ralph Lauren Polo outfit for women
Cheapest Polo Ralph Lauren Price
cheap big coach
Golden Goose $150
Ed Hardy Jeans outlet shop online
NFL Jerseys Players Number
Polo Ralph Lauren UK Outlet
Nike Blazer Ship Japan
Golden Goose High Tops
Nike Blazer USA Factory
Off White Factory Store
Ralph Lauren USA UK

This is such a great stuff

This is such a great stuff that you are providing and you give it away for free. I love seeing blog that understand the value of providing a quality resource for free. Dehradun Escort Escort in Dehradun Dehradun Escort Service Dehradun Call Girl Dehradun Call Girl Service

Thanks for a wonderful share.

Thanks for a wonderful share. Your article has proved your hard work and experience you have got in this field. Brilliant work. Just loved it. Dehradun Escort Dehradun Call Girl Service Dehradun Call Girl Dehradun Escorts Dehradun Call Girls

A fantastic article you

A fantastic article you shared to us. Thanks for all the great information which you have told to us in this article. Dehradun Escorts Dehradun Escort Service Dehradun Call Girl

토토사이트Hello, I really enjoyed

토토사이트Hello, I really enjoyed reading your post. 먹튀검증 It's very helpful for me. Actually, 먹튀 my friend recommended this article. 먹튀검증업체 My friend recommended me 먹튀사이트 to read it because it is really good. So I read it, and it was really good. I think I did a really good job reading 안전한놀이터. Actually, I'm doing something similar to you. 메이저놀이터 It's not exactly the same, but we have a lot in common. As for what I do 안전놀이터., I have uploaded a lot of posts on my website. If you're interested, please visit 놀이터토토 and read it. 안전놀이터 You won't regret it. Above all, I'm so glad to 메이저토토사이트 meet someone who is doing something similar. I hope you will continue to upload good contents like the current post. 토토사이트추천 Thank you. 토토레프리 Have a nice day.https://elephonemobile.com/

토토사이트 Hello! Nice to meet

토토사이트 Hello! Nice to meet you. 먹튀검증First of all,안전놀이터 thank you very much for 토토사이트providing us with this variety of information. 꽁머니I think it's information that can be used in many ways. I can't imagine how much effort you've made to write this. Thank you for your hard work. I would appreciate it if you would continue to provide us with such information. In addition, COVID-19 is becoming a problem all over the world these days. I hope there's no harm to you and your family. 먹튀가디언 Thank youhttps://twiddeo.com/ And, 먹튀검증토토사이트 Already 2020 is nearing the end. 메이저토토사이트 There were so many incidents this year. 사설토토 I am still feeling a lot of inconvenience and birds due to the special virus. 먹튀사이트조회 It's already getting 토토사이트 a lot colder, 안전놀이터 so make sure to 먹튀검증 pack warm clothes. 먹튀요기요 Please spend the rest of https://mtygy.com/ your life happy. 메이저놀이터 Then, have a nice day!놀이터토토 https://twiddeo.com/

luckyplay88 bigpot88 slot sbo

luckyplay88

bigpot88

slot

sbobetindonesia

luckyplay88 bigpot88 slot sbo

luckyplay88

bigpot88

slot

sbobetindonesia

I would love to read your

I would love to read your blog posts. This is really what I was looking for and I am very happy to come here!
vin lookup

I enjoyed over read your blog

I enjoyed over read your blog post. This was actually what i was looking for and i am glad to came here!
https://apkxyz.com/apk/vidmate-apk

Мені дуже подобається читати

Мені дуже подобається читати публікацію, яка може змусити людей задуматися cookie clicker achievements

Thank you for sharing this

Thank you for sharing this article. It is really useful, hope you can share more other articles homepage

Had all the freedom in the

Had all the freedom in the world when making this movie, Mowchun tells The CJN on the phone from Montreal. Could just figure it out as we went along. We could take any risks we wanted to with the form. In these provincial arenas there competed men who looked like they had just been released from prison and others who would have been well cast as the 'before' in a weight loss ad. There were few British wrestlers who foreshadowed the athletic poster boys of today. Among these men a ruddy complexion nurtured by a Yeezy Boost For Sale fondness for alcohol and cigarettes was more the norm than a bronzed physique fresh from the gym..

En fait, on se retrouve dans un magma que des juges arriveront peutpurifier. Tous ceux qui ont c Adonis Stevenson et Simone God avant le tragique accident du 1er d Black And White Jordans 2018 peuvent t que Stevenson rayonnait et clamait haut et fort son amour chaque occasion : Adonis fier d' champion. Il fier de notre vie et c'est vrai qu'il m'invitait dans les plus beaux endroits et dans les Purple And White Jordans plus beaux voyages.

Joseph by the Sea on Nov. 16,. Jordan 1 Black And White The Vikings topped Holy Trinity Yeezy Boost 350 Black on Friday.Heineman completed five of eight attempts for 183 yards in the first half hooking up with Anthony Perlongo for scores from 16 and 35 yards out, as well as Cameron Holmes on scores of 47 and 75 yards.By the time Heineman's Cheap Jordans For Sale passing clinic was over, the Mavericks owned a 26 0 advantage, and didn't relent en route Yeezy Boost 350 Cheap to piling up 42 unanswered first half points.Here the game photos!Moore Catholic crushed St.

President Yeezys For Sale and Mrs. Roosevelt and guests noted officers and yachtsmen, at Naval review, off Long Black And Yellow Jordan 1 Island. Stereograph showing President and Mrs. The 2019 20 girls basketball season was filled with amazing performances, heart breaking finishes and a whole lot of questions.The coronavirus pandemic shutdown Yeezy Boost 350 Cheap the season as Pa. Programs were entering the quarterfinal round. That list included Mechanicsburg, riding its deepest state tournament run in history.Now that the dust as settled, it's time to look back at the top standouts..

Цей пост достатньо хороший,

Цей пост достатньо хороший, щоб хтось зрозумів цю чудову річ, і я впевнений, що люди оцінять ці цікаві речі url

Your feedback helps me a lot,

Your feedback helps me a lot, A very meaningful event, I hope everything will go well run 3

Содержание этой страницы

Содержание этой страницы статьи, я нахожу содержание довольно интересным и полезным для меня, спасибо, что поделились нажмите здесь

A very meaningful event, I

A very meaningful event, I hope everything will go well basketball legends

Права людини - це сакральні

Права людини - це сакральні цінності, до яких прагне весь світ. ... люди користуються своїми правами і мають можливість всебічно розвиватися,

допис у блозі

Содержание этой страницы

Содержание этой страницы статьи, я нахожу содержание довольно интересным и полезным для меня, спасибо, что поделились интернет сайт