Презентація книги Енвера Джулімана "Примирення: вказівники вздовж шляху"

 

Як наблизити мир, не чекаючи закінчення війни? Як досягти порозуміння між частинами суспільства з різними точками зору та позиціями, переселенцями та громадами, які їх приймають? Книга Енвера Джулімана дає пояснення поняттям, які мають ключове значення в миротворчій діяльності, наприклад, істина, вина, культура спогадів, історія та заперечення. Вона відображає і конкретизує багато складних аспектів примирення людини з собою, між людьми, групами і країнами.


Книга «Примирення: вказівники вздовж шляху» про те, як ставитися до історії і як її інтерпретувати. І найголовніше, яку позицію зайняти по відношенню до наших ближніх: і до сусіда за дверима поруч, і до того, що живе на іншій стороні дороги. Але не тільки. Важливе нагадування про відповідальність, яку ми всі повинні розділяти. Автор книги звертається до таких «зберігачів» миру в суспільстві, як політики, релігійні лідери, художники, журналісти, ветерани війни, правозахисники, вчені і вчителі, нагадуючи їм про відповідальність в сфері примирення. 


Презентація книги "Примирення: вказівники вздовж шляху" відбудеться в просторі MediaHub за участі автора - Енвера Джулімана. 


Учасники заходу матимуть змогу отримати безкоштовний примірник книги. 


Енвер Джуліман - керівник департаменту з питань освіти в галузі прав людини та миру Норвезького Гельсінського комітету. Джуліман має досвід роботи в галузі освіти та миробудівництва, в галузі прав людини у Норвегії, Україні, Білорусі, Російській Федерації, Північному та Південному Кавказі та на Західних Балканах. Джуліман є одним із засновників Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" та активно сприяє її розвитку.


Енвер Джуліман є методологом та координатором Школи з прав людини для молоді республік колишньої Югославії, участь в якій взяли більше 12 000 учасників. Він заснував та керував регіональним проектом Коаліція Довіри на Південному Кавказі. Автор кількох книг у галузі конфліктології та посередництва («Будівництво мостів, а не стін», «Роль університетів у процесі побудови миру»), які перекладені на норвезьку, російську, білоруську, боснійську, хорватську та сербську мови. Викладач Університету Південно-Східної Норвегії. Сфера знань - примирення і миробудівнцтво.

Дата і час проведення: 22 червня з 19:00 по 21:00.

Адреса: простір MediaHub, Михайла Омеляновича-Павленка вулиця, 4/6, Київ.

Автор: 
Юлія Красільникова

Acheter Maillot Coupe Du

Acheter Maillot Coupe Du Monde 2018 comme votre numéro un joueur est un gros plus pour passer une commande.
La saison de football fournit encore plus de raisons d'acheter une bonne qualité Maillot Pas Cher.
Les fans doivent avoir une bonne Sac Michael Kors Pas Cher pour représenter leur équipe préférée.
Il peut y avoir beaucoup de différence dans la qualité de Maillot De Foot Pas Cher dans notre boutique en ligne.
Maillot Foot Pas Cher bon marché peut vous fournir beaucoup de choix pour vous s'il vous plaît.
Toute période de l'année est un bon moment pour acheter Chaussures Louboutin Pas Cher, et vous pouvez même l'avoir personnalisé, si vous le souhaitez.
Comment obtenir les mêmes normes de haute qualité dans la Maillot De Foot Pas Cher?
Maintenant, consultez notre site Web complet à la meilleure Maillot Foot Pas Cher.