Друга Школа громадського активіста у Луцьку

 

У Луцьку завершилася Друга Школа громадського активіста, організована Волинським прес-клубом у рамках конкурсу Асоціації захисту прав молоді Волині «Громадська ініціатива в дії».

Цими вихідними учасники працювали над тематикою розробки та реалізації якісної інформаційної кампанії, медіа-заходів, соціальної реклами, порушували проблемні моменти співпраці зі ЗМІ, а також дискутували з питань дотримання прав людини та можливих національних і міжнародних механізмів їх захисту.

Загалом у рамках Школи відбулося шість тренінгів: «Організації громадянського суспільства: для чого і як працюємо. Планування діяльності», «Фандрейзинг – пошук ресурсів», «Написання проектів», «PR як невід’ємна складова діяльності ОГС», «Соціальна реклама в діяльності ОГС», «Права людини: український і європейський досвід».

Учасниками Школи стало 18 активістів організацій громадянського суспільства Луцька та Волинської області, які вже в найближчому майбутньому використають отримані теоретичні знання та практичні навички в громадській діяльності.

Тренінги проводили автори Школи громадського активіста - Богдана Стельмах і Ольга Максим"як (коротка довідка додається).

Наступного року планується проведення Третьої Школи громадського активіста. Стежте за повідомленнями.

Джерело: 
Автор: 
Богдана Стельмах | новини випускників програми