Фінал Київської Міської Дебатної Ліги

 

Запрошуємо вас на Фінал Київської Міської Дебатної Ліги: Зима 2010, що відбудеться у понеділок, 01 березня 2010 року, в Міністерстві освіти і науки України за адресою: проспект Перемоги, 10, Конференц-зал МОН.

Початок о 17:00! Обов’язково мати при собі посвідчення особи!
Саме на Фіналі ми дізнаємося, хто став Топ-Спікером КМДЛ: Зима 2010, а після запеклої боротьби команд-півфіналістів, ми визначимо Переможців зимового сезону КМДЛ. На вас чекають багато приємних сюрпризів!

Окремою подією в межах Фіналу КМДЛ: Зима 2010, стане презентація книги Боярського Назарія «Британський формат парламентських дебатів: для всіх і кожного». Даний посібник містить не тільки тлумачення та пояснення офіційних правид формату, а й різноманітні стратегії гри, практичні поради гравцям та методичні рекомендації. Усі присутні зможуть отримати примірник посібника Боярського Назарія у подарунок, а за бажання - ще й з підписом автора:)

Для бажаючих відвідати захід прохання до 12:00 01 березня надіслати таку інформацію: прізвище та ім’я, номер мобільного телефону на електронну скриньку KMDLiga@gmail.com.

За додатковою інформацією звертайтеся до Координатора проекту «Київська Міська Дебатна Ліга» Неселевської Аліни (моб. тел.: (098) 948-25-32, (093) 300 19 19, e-mail: KMDLiga@gmail.com).

З повагою, Боярський Назарій
Президент Київського відділення ВМГО "Дебатна Академія"
Організаційний комітет
Київської Міської Дебатної Ліги: Зима 2010

Автор: 
Назарій Боярський | новини випускників програми