Громадські організації міста готуватимуть дітей до школи

 

З жовтня 2010 року у Сумах СМОГ «Громадське бюро» Правозахист» за фінансової підтримки МФ «Відродження» почало реалізуватися проект під назвою «Забезпеченні дітей права на освіту, шляхом залучення малозабезпечених сімей та сімей, яких торкнулася криза до Центру розвитку дитинства».

В рамках проекту передбачається створення безкоштовного Центру розвитку дитинства в місті Суми для сімей, яких торкнулася криза. Так на його базі кожного тижня з понеділка по п’ятницю проходитимуть підготовчі заняття до школи з наступних предметів: математика, письмо та читання, природознавство, образотворче мистецтво, англійська мова (для дітей з нульовим рівнем знань). Також на базі Центру проводитиметься розвивально-виховна роботи з дітьми, дитячий клубу, метою якого є підготовка та адаптація дітей до школи, проведення «Батьківського клубу» на якому батьки дізнаються про вікові особливості дітей, отримають інформацію з питань розвитку дитини та консультації психолога. В рамках проекту передбачається проведення ряду тренінгів для батьків. Окрім того проект передбачає залучення до роботи Центру волонтерів, а саме студентів педагогічного університету відповідних спеціальностей для отримання ними навичок роботи з дітьми в рамках діяльності громадських організацій. Усі працівники проекту мають педагогічну освіту та відповідні дипломи.

Усі послуги Центру надаються безкоштовно. Для участі у проекті потрібно зателефонувати за тел. (066) 066-77-34 та зареєструватися. Кількість місць у дитячих групах обмежена (до 10 чоловік). Початок занять планується з 29 листопада 2010 року по серпень 2011 року. За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Суми, вул. Кірова, 25, офіс 405 або за тел.: (066) 066-77-34.

Автор: 
Юлія Тарасенко | новини випускників програми