Конкурс на участь у Школі громадського активіста

 

Волинська обласна громадська організація «Волинський прес-клуб» оголошує конкурс на участь у Другій Школі громадського активіста, яка відбудеться в Луцьку в листопаді 2010 р.

Її мета полягає у сприянні розвитку організацій громадянського суспільства (ОГС) задля здійснення ними успішної діяльності.

Школа громадського активіста складається з 4 взаємопов’язаних тренінгів:
• «ОГС: для чого і як працюємо. Планування діяльності ОГС»,
• «Фандрейзинг – пошук ресурсів»,
• «Написання проектів»,
• «PR як невід’ємна складова діяльності ОГС».

Окремий блок буде присвячено питанням дотримання і захисту прав людини - «Права людини: український і європейський досвід».

Навчання у Школі громадського активіста проводитимуть тренери, які пройшли відповідну підготовку та мають вагомий багаж знань і досвіду.

Умови участі:
До участі в конкурсі запрошуються представники громадських організацій та ініціативних груп Волинської та прилеглих до неї областей західного регіону України, які бажають навчитись ефективно реалізовувати поставлені перед собою (організацією) завдання.

Для участі у Школі необхідно заповнити Аплікаційну форму та надіслати її до 29 жовтня 2010 року включно на електронну адресу gromadawolyni@gmail.com, вказавши у темі повідомлення: School-2010_(прізвище).

Організатори забезпечують учасників необхідними матеріалами та харчуванням. Дорожні витрати відшкодовуватимуться за наявності квитків (для представників інших областей можливе часткове покриття дорожніх витрат).

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Критерії відбору:
• досвід громадської діяльності;
• активна громадянська позиція;
• внутрішня мотивація;
• чітке розуміння майбутньої діяльності.

Про результати відбору, початок і місце проведення Школи кожного учасника буде повідомлено індивідуально до 1 листопада 2010 р.

Участь у всіх тренінгах є обов’язковою. Після закінчення Школи учасники отримають відповідні сертифікати, а найактивніші – додаткові призи.

У випадку виникнення запитань просимо контактувати:
Богдана Стельмах
тел./факс – (0332) 72-45-48
моб.: 066-203-50-31
e-mail: lutsk@cure.org.ua

Цьогорічна Школа громадського активіста відбуватиметься в рамках конкурсу «Громадська ініціатива в дії», який проводиться Асоціацією захисту прав молоді Волині за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

Джерело : http://civicua.org

Анкета: http://civicua.org/main/data?t=2&c=1&q=1479578

Автор: 
Богдана Стельмах | новини випускників програми