Місцевий фестиваль інтерактивних театрів на тему «Гендерне насилля»

 

 МОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» спільно з МФ «Жіноча перспектива» та МНУ ім. В.О. Сухомлинського,  оголошує початок прийому заявок на Місцевий фестиваль інтерактивних театрів на тему «Гендерне насилля», в рамках проекту «Права жінок та дітей в Україні – комутаційний компонент»

 

Мета конкурсу -  привернути широкі кола громадськості до проблем гендерного насилля та згуртувати активістів Миколаївської області навколо даної проблеми, з метою обміну досвідом та подальшої співпраці та взаємодії в боротьбі з гендерним насильством.

Учасниками фестивалю можуть бути колективи, що володіють технологією форум-театру*, та переймаються гендерною дискримінацією та насиллям.

Вистави будуть оцінюватися за наступними критеріями:

 1. відповідність темі (гендерна дискримінація та насилля)
 2. оригінальність ідеї
 3. вдала постановка та висвітлення проблеми
 4. відповідність жанру вистави
 5. докладна та достовірна інформація з обраної теми, що висвітлюється джокером перед початком спектаклю
 6. оригінальність сценарно-режисерського ходу
 7. відповідність сценарію правилам композиції
 8. вибір художнього оформлення вистави, костюмів
 9. музичне оформлення вистави
 10. підбір акторів відповідно до задуму
 11. засоби активізації уваги глядача

Кількість учасників не повинна перевищувати 10 чоловік.

 

Ми також запрошуємо всіх, хто цікавиться проблемою гендерного насилля та дискримінації, та має бажання взяти участь в фестивалі  в якості глядача.

Конкурс з відбору учасників фестивалю триває з 22 листопада до 1 грудня 2010 року. Кінцевий термін подачі заявки 1 грудня 2010 року, до 18 години. Всі заявки, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться. Матеріали для участі у конкурсі надсилати електронною поштою на адресу: kolomiyets.t@mail.ru

Організатори забезпечують харчування учасників проекту протягом фестивалю.

Учасники фестивалю отримають грамоти, а переможці конкурсу  -  цінні призи.

За детальнішою інформацією звертатися до координатора проекту : тел. (066) 187 38 21;  (063) 138 14 41, E-mail: kolomiyets.t@mail.ru , Тетяна Коломієць

Поштова адреса: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська 131-в, тел. 55-55-38

* Форум-театр, як метод розвитку демократії, активізації суспільства, формування культури прав людини, захисту і просування інтересів різних суспільних груп, набуває все більшої популярності як в світі, так і на Україні. Це метод, що знаходиться на стику театру, педагогіки та психології. В основі спектаклів форум-театру завжди лежать реальні життєві ситуації, що розігруватимуться акторами перед глядачами. Основна ідея форум-театру - показати суспільству необхідність участі кожної людини у побудові кращого майбутнього, пояснити людям, що в більшості випадків поліпшення їх життя і зміна соціальної ситуації в країні залежить від них самих. Технологія дозволяє ефективно змінювати ситуацію в локальних суспільних групах, при цьому їх спектр може бути дуже широкий. В  даний час даний метод успішно застосовується в роботі з дітьми та молоддю, представниками самих різних соціальних верств і професійних співтовариств.

Завантажити заявку

 

 

Автор: 
Тетяна Коломієць | новини випускників програми