"Тест для Президента" ко Всемирному дню борьбы со СПИДом

 

Всеукраїнська мережа ЛЖВ починає акцію «Тест для Президента» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Головна мета акції закликати Президента України взяти особисту відповідальність за подолання епідемії ВІЛ / СНІДу в Україні.

Сьогодні ми живемо в країні, де лише за неповний 2010 рік на облік стало 20 000 ВІЛ-інфікованих людей, де загальна кількість ВІЛ-інфікованих перевищує 340 000, де хворі люди не можуть отримати лікування, від якого залежить, чи будуть вони жити, де права людини часто існують лише на папері, де діти все ще продовжують народжуватися інфікованими ВІЛ, де темпи поширення ВІЛ є одними з найвищих у світі.

Україна потонула в епідемії. Епідемії байдужості. Байдужість поглинула лідерів країни, але головне - вона поглинула нас, звичайних українців.
Тому головним нашим завданням є об’єднання всіх громадян України в боротьбі за майбутнє, в боротьбі за права хворих та безпечення життя тих, хто ще має народитися. Під час акції планується зібрати підписи людей, яким небайдужа епідемія ВІЛ / СНІДу в усіх регіонах України під зверненням до Президента.

Ми звертаємося до вас, українці, і закликаємо приєднатися до звернення до Президента України щодо забезпечення нашого права на життя. Президент отримає звернення 1 грудня - у Всесвітній день боротьби з епідемією ВІЛ / СНІДу. Поставити свій підпис ви можете в регіональному відділенні Всеукраїнської мережі ЛЖВ у вашому місті.
Ми також запрошуємо вас приєднатися до ініціативи і залишити свій голос на www.aidspresident.com.ua.

Прес-служба НГО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Джерело: 
Автор: 
Татьяна Коломиец | новини випускників програми