Семінар для представників засобів масової інформації в Сімферополі

 

16 серпня 2010 року Програма сприяння Парламенту України II (ПСП II - http://pdp.org.ua) проведе в м. Сімферополі семінар для представників засобів масової інформації на тему: «Доступ представників ЗМІ до законодавчого процессу». Біля 20-ти представників ЗМІ Криму в рамках проекту зможуть ознайомитися зі структурою Верховної Ради України і ВР АРК, етапами і відмінностями у прийнятті законодавчих та нормативно-правових актів на державному та республіканському рівнях, дізнаються про тонкощі пошуку інформації на електронних ресурсах органів влади, а також про особливості та можливості взаємодії з Верховною Радою АРК.

Семінар дозволить учасникам підвищити свій рівень знань щодо діяльності вищих державних і республіканських органів влади, а на прикладі рішення завдань – відпрацювати практичні навички пошуку необхідної інформації, отримати кваліфіковані відповіді на хвилюючі питання, а також щодо особливостей й можливостей співпраці представників мас-медіа з представниками державних структур.

Ті, хто бажає взяти участь у семінарі, можуть звертатися до організаторів.

Програма Сприяння Парламенту України II реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та з 2009 року співпрацює з ВР АРК. Однією з цілей співпраці є більш ефективне залучення громадян до роботи Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Ось уже майже 50 років Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) є основною структурою, через яку американський народ надає економічну та гуманітарну допомогу багатьом країнам світу. В Україні до основних напрямів цієї допомоги відносяться охорона здоров’я та соціальні перетворення, економічне зростання, розвиток демократії та управління. За період з 1992 р. загальна вартість допомоги, яка була надана Україні в рамках програм USAID, склала 1,6 млрд. доларів США.

Контакти:

Введенська Ганна
координаторка семінару
vvedenska@gmail.com
+38 (0652) 60-1954 GSM: +38 (050) 9177478
вул. К. Маркса, 40, 2-й під’їзд, оф. 8, Сімферополь, 95006

Автор: 
Анна Введенська | новини випускників програми