Міліцейська анонімність, посвідчення та перепустки: Сімферополь

 
Дата події: 
Mon, 2013-02-25 18:04

 

Звичайний вечір з відбитками старого радянського свята – 23 лютого, день захисника вітчизни. Від цього свята, авжеж, залишились гарні листівки, що роблять діти своєму татові на уроках праці у школах, стандартні подарунки у стилі шкарпеток чи піни для гоління та афіші нових клубів.

У цій атмосфері свята я повертаюсь додому через залізничний вокзал. Зустрічаю патрульних, цілих 4 людини, які не дуже вічливо розмовляють із мешканкою вокзалу. Вирішила дізнатися, що сталося, як тут одразу «захистник» у формі порадив мені сьогодні не пити, щоб асфальт по лицю не вдарив. Міліціянт ще й палив на території вокзалу.  Щоб привітати цього пана вирішила дізнатися його прізвище та ім’я, а також вказати на порушення з його боку. Але, міліціянт виявився «міцним горішком», і сказав що для таких питань мені потрібен дозвіл від керівника у вигляді письмового якогось рішення, а так він «лічноє ліцо» і відповідати відмовляється. Патруль вирішив сховатися від моєї прискіпливості у платному залі очікування і просив тамошнього вахтера не пускати мене без оплати. Але анонімність є навищою цінністю серед української міліції, тож міліціянти отримавши лише зайву увагу очікуючих пасажирів, вилетіли з залу і просто відмовился зі мною говорити.

Мені не подобаються міліціянти, які порушують закон, тож виріщила відправитись до Лінейного відділку, який розташований не так далеко – бул. Леніна,11 та дізнатися хто ж ці герої. Черговий зустрів мене без зацікавлення, але чемно і відкрито. Тож, я питала про прізвища людей, що патрулюють.

Черговий трохи опирався, бо не зовсім розумів хто я і чому мені це потрібно, тому попросив детально описати цих міліціянтів. Але нічого особливого я не помітила, тож, сказавши, що бачила 4 патрульних у формі. Тут, як йому здалося, він мене підловив і з радісною посмішкою повідомив, що нема такого патруля на вокзалі, бо їх ходить троє, а не четверо. Він зв’язався і ті йому сказали, що їх троє і що ніяка дівчина до них не підходила.

Не розгубившись, я вирішила, що треба написати заяву, щодо того, що по вокзалу ходять 4 невідомих у міліцейській формі та представляються правоохоронцями. Запропонуівлв їм поки я напишу заяву зв’язатися з «існуючим» патрулем та відправитися на пошуки цих маскарадних мошейників, а я з радістю допоможу їм.

Черговий задумався та покликав на поміч ще якогось співробітника. Вони почали обговорювати, хто там курить – вирішили, що ніхто і вразили мене своїм питанням «А може то четвертий був військовий, не міліціянт з нашого відділку? Чи бів там військовий, вдягненний у міліцеську форму?». Я, м’яко кажучі, здивувалась і запитала, як ії можна відізняти на що той радісно повідомив, що «ніяк», але може той, що палив був четвертим й був військовим і до їх відділка не відноситься.

Тож, тепер черговий вже вдруге зв’язався вже по своєму мобільному, а не по рації і вже більш строго запитав, що там як. Тепер їх дійсно стало четверо, двое з відділку і двое солдат, патрулюють разом. Патрульний щось пробубнів черговому в трубку, а черговий мені почав скаржитись на низьку зарплату і на те, як важко працювати на вокзалі. Показником стало  питання: «Ви знаєте скількі до нього так підходять і питають, як пройти чи ще щось!?».  Я так зрозуміла, що у мене з чарівним черговим за прідвищем Серюков різні уявлення про функції міліції.

Сказали про те, що прізвище дадуть тільки старшого патрульного – Чєрнуха. А скаржитись на нього, то моє право, але ще раз сказали про важкість роботи.

І поки я робила свій малнький, міленький запис у книгу скарг, у відділок завалилися 3 дядька у цивільному: двоє з них трохи п’яненькй та «дружиннік», якій вже на вході тикав їм у лице якимось папірцем жовтого кольору, заламінованого у канцелярськоу магазині.
Він вимагав щоб людина, яку він привів – затримали, бо йому вважається, зо той вживає наркотики. На питання чого він так вирішив і що бачив, він  зазначив, що той «дивно стояв на зупинці» і хотів вдарити маршрутку.

Весь інший час, цей «дрцжиннік» тикав папірцем і казав «Бачив!?». Що я встигла побачити,  що то була затерта перепустка до райвідділку міста Сімферополя. І чемно запитала у нього посвідчення, на що той  сказав, що я бачила все і цього достатньо. Перепитавши, чи він ще працює прибиральником у райвідділку, чи то у нього просто перепустка залишилась, бо вона не свідчить про приналежність до правоохоронця. Той сховав її, а от двох друзів відпустили, сказавши, що не можна так просто хапати людей на вулиці.

Черговий вказав «дружинніку» на те, що у нас тут громадскість і він розчинився. Намагння зрозуміти що то за перепустка і хто цей чоловік відповіли коротко – «не знаємо».

Тож, виходить, що люди які наділені владою і забов’язані представлятися і показувати документи за вимогою – порушують закони і відмовляються розмовляти із громаянами. А от люди, що отримали перепустку – вважають за потрібно її демонструвати всюдти, де це, на їх думку може спраціювати. Не знаю, чи «штрафує» ця людина підлітків за паління у громадських місцях чи то здирає дань з п’яненьких дядьок, щ повертаються з роботи, але факт,  він зловживає цим написом на перепустці – «МВС», користуючись незнанням громадянами своїх прав та тим, що міліціянти нічим не відпізняються від от таких мошейників.

В рамках Всеукраїнської моніторингової капанії «Міліція під контролем», яку  вже декілька років адмініструє Ассоціація УМДПЛ(http://umdpl.info/index.php?id=1360305348)з партнерськими організацями,  проведен моніторинг патрульної  групи  Лінейного відділку м.Сімферополя із старшим Чернухою, карта дослідження надіслана експертам, що складають аналітику по ситуації з дотриманням пра людини у діяльності правоохоронних органів в Україні.


Кримський правозахисний центр «Дія» запрошує  дізнаватися більші про свої права при спілкуванні з міліцією – матеріали доступні за посиланням на Мрежі активістів правозащисників – http://hr-activists.net/events/vseukra-nska-programa-z-vstanovlennya-kontrolyu-za-dotrimannyam-prav-lyudini-prats-vnikami-mv.

Якщо ви стикнулися із порушеннями та хочете захистити себе, своїх родичів чи друзів – звертайтесь до Мережі правових приймалень Криму, що надають безкоштовну юридичну допомогу населенню. Наші контакти у містах -  http://pravo-crym.net/?q=reception-view , або +380500556773, hr.in.ark@gmail.com.

Источник: 
pravo-crym.net
Автор: 
Олександра Дворецька

It looks very good, can I

It looks very good, can I apply please share me a lot of information retro games

토토사이트분석전문블로그 Hello,

토토사이트분석전문블로그 Hello, 안전놀이터검증및연구센터 I would like to 먹튀검증의새로운패러다임 tell you that https://remarka.kz/I read your post very well. https://kipu.com.ua/I put a lot of effort https://subtitles.ee/into finding this quality article. 안전놀이터 Your writing skills are amazing. 토토사이트 Are you an expert on this subject? 먹튀검증 I think so. 먹튀검증사이트 That's how much your writing 메이저토토사이트 feels professional. 메이저안전놀이터 I hope many high-quality posts like yours 사설토토 will be posted on 공식안전놀이터 the website I run by me. 먹튀검증커뮤니티 If you're curious, 스포츠토토사이트 please visit my website as well. 먹튀검증토토 I'm still lacking a lot, 사설안전놀이터 but if you come and 최고의안전놀이터 point out what I'm lacking, 먹튀검증업체 my website will be able to develop further. 검증토토사이트 I'd be very happy if you would. Once again, thank you for writing, and I hope you have a great day today. Thank you. 사설토토사이트 Already 2020 is nearing the end. 확실한먹튀검증 There were so many incidents this year. 토토사이트검증업체 I am still feeling 안전한토토사이트 a lot of inconvenience and 먹튀검증사이트 birds due to the special virus. 안전공원 It's already getting 먹튀신고 a lot colder, 놀이터추천 so make sure to 토토 pack warm clothes. 먹튀 Please spend the rest of 메이저토토 your life happy. 놀이터토토

토토사이트 Nice to meet you. 먹튀검증

토토사이트 Nice to meet you. 먹튀검증 I run a site that uploads posts similar to yours. 먹튀 Your post is really different. 먹튀검증업체 I really enjoyed reading it. 먹튀사이트 What did you think of this post? That's great. I wish I had your writing skills. I envy you. It's not enough for you 안전한놀이터, but there's a lot uploaded 메이저놀이터 on my site. There are also uploaded contents that you may be interested in, 안전놀이터 so please visit and read them and leave your comments. I'd be very happy if you could. I think it'll help me a lot 놀이터토토. Anyway, 안전놀이터 thank you again for allowing me to read these posts 메이저토토사이트 and I will visit your website often. Well, 토토사이트추천 thank you very much토토레프리 . Goodbye!https://elephonemobile.com/

토토사이트 I've never read this

토토사이트 I've never read this kind of story before. 먹튀검증What a great story! 안전놀이터I read it really interestingly. 토토사이트This article was a great help to me. 꽁머니I wish I could write something like this! Actually, I run a similar site. I want you to come and take a look. I would be really happy if you visit my site. Thank you! In addition, COVID-19 is becoming a problem all over the world these days. I hope there's no harm to you and your family. 먹튀가디언 Thank youhttps://twiddeo.com/And, 먹튀검증토토사이트 Already 2020 is nearing the end. 메이저토토사이트 There were so many incidents this year. 사설토토 I am still feeling a lot of inconvenience and birds due to the special virus. 먹튀사이트조회 It's already getting 토토사이트 a lot colder, 안전놀이터 so make sure to 먹튀검증 pack warm clothes. 먹튀요기요 Please spend the rest of https://mtygy.com/ your life happy. 메이저놀이터 Then, have a nice day!놀이터토토 https://twiddeo.com/

I like your post Please help

I like your post Please help me and visit my website imvu free credits 2019 its really very helpful for me for online shopping,online chatting.

شركة عزل خزانات بالرياض


شركة عزل خزانات بالرياض

عملية عزل الخزانات من اهم طرق العزل، حيث يتم عمل عزل الخزانات، لحمايتها من اي تسريب مائي حتي لا يضرر الاسطح، وبما ان الخزاي علي مياه شرب ومياه تستخدم في الطهي فيجب الحرص علي تنظيف الخزانات، وايضا الحرص علي عمل عزل لها حتي لا تتفاعل مياه الشرب مع الخزانات، لذا يتم وضع عوازل لكي تمنع تفاعل الماء مع الخزانات، وهناك انواع عدة من العزل حيث يتم عمل عزل ايجابي للخزان من الداخل عن طريق استخدام مواد عزل من الداخل تقوم بعزل الخزان، لمنع اختلاط المياه مع مواد الخزان، ولكي تمنع ايضا تسرب مياه الخزان منه الي الاسطح، وقد يضطر لعمل العزل من خارج الخزان عن طريق عمل العزل السلبي للخزان من الخارج حيث يعمل علي منع الضرر واصلاح التلف، وكل خزان وله مواد معينة يتم بها عمل العزل ، حيث هناك عزل الايبوكسي، وهناك ايضا عزل خزانات الماء يتم عن طريق استخدام موعد مختلفة للعزل لكي تعمل وتساعد علي منع تسرب المياه ااي الخزان والي الاسطح، ولكي يحمي العزل مياه الخزان من التسرب والاختلاط مع مواد العزل، واكي يمنع نمو الطحالب والجراثيم علي الخزان، حتي لا تتلوث المياه
اهمية عمل عزل للخزانات:
عزل خزانات بالرياض
شركة عزل خزانات
شركة عزل خزانات بالرياض
عزل حزانات مياه بالرياض
شركة عزل بالرياض
عزل بالرياض
شركة عوازل بالرياض
افضل شركة عزل خزانات بالرياض
https://forum.commeuncamion.com/memb...ml#vmessage585
نقرتين لعرض الصورة في صفحة مستقلة= 1000) this.width = 1000; return false;" />

اي خزان لا يمكن الاستغناء عن عمل عزل له، فان العزل ضروري للحفاظ علي صحة الانسان، حيث ان الخزان يحتوي علي مياه تستخدم في الشرب والطهي، لذا يجب الحرص والحفاظ علي ان تكون تلك المياه نظيفة ونقية للحفاظ علي صحة اللنسان، فالعزل ضروري للخزانات لتنظيفها وحمايتها من التفاعلات،لان اي خزان سواء كان ارضي او سطحي، فهو ضروري لن يتم عمل عزل له لكي يتم حماية الخزان من تفاعل الماء مع مكوناته فيودي الي تلف المساه وقد تضر الصحة، لذا يجب عمل العزل، وحتي يتم حماية الاسطح والمباني من التعرض الي تسريب مياه الخزان وتودي الي تلف اساسات المنزل، وقد تودي الي تساقط ، حيث انه يعمل علي منع تسرب الماء وايضا يحمي الخزان من التآكل خاصة مع الرطوبة العالية التي تكون في فضل الشتاء، وارتفاع درجات الحرارة، ويعمل العزل ايضا علي منع تفاعل الماء مع مواد الخزان الذي قد يودي الي تلف المياه وتلوثها،ويساعد العزل ايضا علي الحفاظ علي الخزان من ازالته عن الارض فان طلاء ارضية الخزان تدوم لسنوات عديدة قد تصل الي 10 سنوات، اذا تم صيانته بشكل دوري، فهو يعمل علي حماية المباني وغلق ، وترجع اهمية عمل عزل للخزانات انه: شركة عزل خزانات المياه بالرياض
- العزل يحمي علي حماية الخزان من اي تسريب مائي قد يتسبب في ضرر المبني
- يعمل عزل الخزانات علي حماية المبني من اي تسريب قد يعرضه للرطوبة
- يغمل العزل علي الحفاظ علي جودة المياه، ومنع تفاعل المياه مع الخزان
- يعمل العزل علي حماية الخزان من نمو الطحالب والجراثيم علي جوانب الخزان
شركة عزل بخميس - شركة عزل بخميس مشيط

انواع عزل خزانات
سعر متر العزل المائي
-عزل ايجابي: يتم عمل العزل الايجابي من خلال تنفيذ طبقة العزل لانها تساعد علي منع وصول الماء المتسرب الي العناصر الانشائية. من اجل الحفاظ علي العنصر سليم، لان العزل يمنع الماء من ان ينفذ من خلال الخزان الي الاسطح، فالعزل الايجابي يقوم بمنع نفاذ الماء الي الخزان والي الاسطح والي الاساسات، حيث ان العزل الايجابي يتم من خلال وضع الطبقة العازلة علي الخزان من الداخل، عن طريق استخدام مواد عزل مناسبة وتكون ذات جودة عالية حتي تعمل علي منع اي تسرب من الخارج، وتحمي ايضا الخزان من تسرب مياه الامطار اليه، وتعمل ايضا علي منع دخول مياه الامطار، وخاصة ان مياه الامطار تكون محملة بالاتربة وتكون غير نظيفة، فاذا اختلطت بمياه الخزان قد تودي الي تلفها،لذلك يتم وضع المادة العازلة علي جدران الخزان من الداخل لمنع وصول اي مياه للخرسانة، عن طريق عمل العزل ايجابي لانه يعمل علي منع تسرب المياه من الدخول الي العنصر الانشائي، لحماية الخزان من اي تلف او اختلاط الماء بمواد الخزان حتي لا تتلف المياه
عزل خزانات مياه الشرب
-عزل سلبي:- يتم عمل العزل السلبيلانه يساخدم عندما يكون استخدامه قد حدث تسرب للمياه الي الداخل و نتج عنها تلف في الخزان، حيث فالعزل السلبي يساعد علي منع خروج تلك المياه الي الطرف الآخر من الخزان ، فالعزل السلبي يساعد علي حماية الطبقة التي تغطيه، ويوجد عدة اسباب تؤدي الي اللجوء الي العزل الخارجي فاذا تواجدت بعض العوائق لاقامة العزل الداخلي، ويتم اللجوء ااي العزل السلبي، خاصة في البدرومات المتواجدة فيها المياه الجوفية، لانها قد تودي الي تسريب المياه في الجدران، اذا لم يتم اقامة عزل لها من الخارج،وقد يتسبب في تسريب الماء إلي الداخل، فلذلك يتم اللجوء الي العزل السلبي لكي يتم حل المشكلة، والقضاء علي تسرب المياه ،وخاصة ان العزل السلبي يقوم بع الفني المختص باستخدام مواد عزل من خارج الخزان، حتي يعمل علي منع حدوث اي ضرر او تلف، لان العزل السلبي يستخدم في الخزانات التي نوعها ارضي خرساني، لكي يساعد علي منع تسرب المياه الجوفية الي مياه الخزان
شركة عزل اسطح بخميس مشيط -شركة عزل خزانات بخميس مشيط - شركة عزل فوم بخميس مشيط
وفي بعض الاحيان قد يتم اللجوء الي العزل من الداخل ، اذا صعب عمل واقامة العزل من الخارج.
والذي يتسبب في تسرب المياه داخل العنصر فيختلط بالخرسانة، فيؤدي ذلك الي تضرر طبقة الالياسة والدهان. عزل خزانات المايه من الداخل
-عزل حراري: يتم عمل العزل الحراري للخزانات عن طريق استخدام مواد مخصة تعمل علي منع تسرب المياه الي الخزان او خارجه، فالعزل الحراري يعمل ايضا علي حماية الخزان من تفاعل مكوناته مع المياه سواء كان تحت ضغط درجات الحرارة المرتفعة في فصل
-عزل مادة الايبوكسي: ان عملية عزل الخزانات باستخدام مادة الايبوكسي هو يعتبر من افضل واحدث انواع عزل الخزانات حيث يستخدم لعمل عزل للخزان باستخدام - عزل مادة الايبوكسي التي تمنع تفاعل الماء داخل الخزان مع مكونات الخزان، وتمنع ايضا اختلاط الخزان بالاتربة، حيث يتم استخدام مادة الايبوكسي لعمل عزل الخزانات، فهي فعالة للحفاظ علي الخزان وخماية الماء من التفاعل مع الخزان

مقالات قريبة الصلة

انواع العزل المائي

مواد تعقيم خزانات المياه
طرق ومواد عزل خزانات المياه


التوقيع :

Pokercc Poker88