Закрита відкритість: Адміністративний суд в Чернівцях – абсолютно секретно

 
Дата події: 
Mon, 2013-06-03 06:24

31 травня пішла моніторити на доступність для мало мобільних груп населення Чернівецький окружний адміністративний суд. Варто наголосити, що суд не має свого власного приміщення, а тому орендує його то тут, то там. Раніше він був у висотці -  в будівлі заводу «Кварц». Наразі ж він орендує приміщення в Чернівецькій філії «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ».

Отож, людині, яка не знає, що десь в тому районі знаходиться Чернівецький окружний адміністративний суд, то навряд чи його легко знайти. Адже якоїсь вивіски чи вказівника з дороги немає. Щоб дістатися суду, треба подолати не один бордюр.

Є біля адмінсуду заїзд для автівок зі шлагбаумом без бордюру. Інший ж, що для людей, з невеликим (близько 10 см) спуском. До самого входу в приміщення суду треба подолати метрів 10, заповнених вщент автівками. Коли ж я намірилась сфотографувати вхід і сходи до приміщення, працівники суду мені сказали, що це не можна робити, бо є режимним об’єктом, треба дозвіл голови суду.

 

Я все ж спромоглась зробити кілька знімків. Коли ж зайшла всередину, мені сказали, що там неможна знімати. Голова суду Анатолій Огородник вказав, що тут немає що знімати, а тому цього робити не потрібно. На моє запитання – на якій підставі, яким законом це передбачено, відповіді я не отримала. Тобто, це було особисте рішення голови Чернівецького окружного адміністративного суду.

Тому буде мало фотографій (дві я змогла зробити з мобільного телефону).

Отож, ні пандусу, ні кнопки виклику при вході до адмінсуду немає. Людині треба подолати 3 сходинки (разом близько 50 см.), щоб під’їхати до дверей. Там на неї чекає вузенький металошукач та висока стійка, за якою сидить працівник міліції.На першому поверсі знаходиться канцелярія. В звичайному кабінеті представнику ММГН проблем особливих з доступом не мало б виникнути. Але уявити собі, як він має подолати  близько 30 сходинок, аби дістатись другого поверху, важко. Прохід до приміщень на другий поверх, до речі, можливий у разі наявності спеціальної картки, яку мають працівники суду. Сама ж кнопка знаходиться на рівні грудей.На другому поверсі коридори широкі, просторі. Дверні пороги 5-7 см.

Щодо санвузла, то я його так і не знайшла. Вказівників немає. Але, як повідомили мені, санвузол не пристосований до ММГН. В що дуже навіть віриться, бо все приміщення для них не пристосоване.

В розмові з працівниками суду з’ясувалось, що вже до липня обіцяють встановити пандус і кнопку виклику. Біля детектора встановлять спеціальну огорожу, щоб ММГН могли проїхати після перевірки документів тощо. Щодо другого поверху, то тут все дуже складно, адже потрібно переобладнувати приміщення. Але суд його орендує. В суді переконують, що все упирається в фінансування та погодження з орендарем переобладнання приміщень.

Примітно, що якраз перед візитом до суду, я зустріла свого знайомого, голову ГО «Безбар’єрне місто» Андрія Шевчука. Він мені сказав, що якщо немає заїзду до суду для ММГН, то дивитись, що там всередині вже не так важливо. Певно, в Чернівецькому окружному адміністративному суді підсвідомо теж так вважають, тому свідомо перешкоджали здійснювати мою журналістську діяльність – інформувати про доступність судів в Чернівецькій області для ММГН.  

 

Надія Вірна 

 

Довідка: Моніторинг безбар’єрності українських та білоруських судів відбувається за ініціативи учасників та учасниць Другого Міжнародного Курсу з прав людини для молодих активістів, реалізованого в рамках спільної стратегії Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та Білоруської правозахисної школи. Щоб взяти участь в моніторингу і досліджувати архітектурну доступність судів у вашому місті або отримати додаткову інформацію, зв'яжіться з координаторами кампанії за електронною адресою: postup.hrc@gmail.comабо за телефонами +38 (050) 273-19-96 (Олена Луньова), +38 (050) 810-66-49 (Юлія Красільникова).                    

Приєднуйтеся до кампанії «Правосуддя без бар’єрів» у фейсбуці!

Кампанія "Правосуддя без бар'єрів" підтримана в рамках проекту «Підтримка громадської активності в Україні», що здійснюється громадською організацією «People in Need» («Людина в біді», м. Прага, Чехія) у партнерстві з Кримським правозахисним центром "Дія", Мережею правових приймалень Криму за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Проект  спрямований на посилення ролі місцевих громадських організацій, ініціативних груп та шкільних об'єднань у суспільстві.

Автор: 
Надія Вірна

It really looks great, I've

It really looks great, I've seen many other posts, that's the info I needed, thanks for sharing. word finder

토토사이트 That's a really good

토토사이트 That's a really good article. 먹튀검증 I'm so happy to read this. What you wrote 먹튀 was very helpful to me. 먹튀검증업체 Thank you. When did you start 먹튀사이트 uploading these posts? That's amazing. Actually, I run a site similar to you. I upload articles often, 메이저놀이터 but it is quite difficult to upload quality content like you. If you have time, could you visit my 안전한놀이터? Please leave your comments after reading what I wrote. If you do so, I will actively 안전놀이터 reflect your opinion. I think it will be 안전놀이터 a great help to run my 놀이터토토. 메이저토토사이트 Anyway, thank you again 토토사이트추천 for allowing me to read 토토레프리 such a good article. Have a good day.https://elephonemobile.com/

토토사이트 Hello, my name is먹튀검증

토토사이트 Hello, my name is먹튀검증 and I live in 안전놀이터. I read your article well.토토사이트 It was really impressive to me. 꽁머니It was an article that could inspire me with different nationalities. Your writing skills are amazing. Thank you once again and there are many good articles on my site, so please visit. Thank you. Have a nice day! In addition, COVID-19 is becoming a problem all over the world these days. I hope there's no harm to you and your family. 먹튀가디언 Thank youhttps://twiddeo.com/And, 먹튀검증토토사이트 Already 2020 is nearing the end. 메이저토토사이트 There were so many incidents this year. 사설토토 I am still feeling a lot of inconvenience and birds due to the special virus. 먹튀사이트조회It's already getting 토토사이트 a lot colder, 안전놀이터 so make sure to 먹튀검증 pack warm clothes. 먹튀요기요 Please spend the rest of https://mtygy.com/ your life happy. 메이저놀이터 Then, have a nice day!놀이터토토 https://twiddeo.com/

sebelum berjalan di sore

sebelum berjalan di sore hari, yang saya kecanduan bahkan di musim semi di tahun pertama. link 5
distributor plat high tensile sm490ya
distributor plat kapal
distributor plat stainless ss304
distributor plat stainless ss310
distributor plat stainless ss316
distributor plat sumihard
distributor round bar besi aisi 440s45c
distributor round bar scm440
distributor steel rail
distributor steel sheet pile
jual astm a283 c
undangan pernikahan kalender
Jual besi hollow
Jual besi hollow
Toko besi siku
Toko pipa besi baja sch 40 sch 80
undangan pernikahan bentuk tas
Supplier Besi H beam
Agen Wiremesh Besi baja
Jual plat kapal besi baja
Pabrik besi beton master steel ms
Supplier besi hollow
Supplier besi hollow
Toko pipa besi baja sch 40 sch 80
Toko besi hollow
undangan pernikahan ada fotonya
Supplier Besi Beton
Toko Wiremesh Besi baja
Supplier plat kapal besi baja
Pabrik besi beton ksty
Toko besi hollow
Toko besi hollow
Toko Plat besi
Toko besi beton Sni Ulir Polos
undangan pernikahan aneh
www.sentrabesibaja.com
Jual Wiremesh Besi baja
Toko plat kapal besi baja
Pabrik besi beton krakatau steel
Agen besi hollow
Agen besi hollow
Toko besi h beam
Toko besi wf baja
undangan pernikahan amplop
Pabrik Welded Beam T beam King Queen Cross Castellated Beam
Harga Wiremesh Besi baja
Agen plat kapal besi baja
Pabrik besi beton jcac
Pabrik besi hollow
Pabrik besi hollow
Toko besi wf
Toko besi unp
undangan pernikahan batik
Pabrik Bondek Cor
Pabrik Wiremesh Besi baja
Pabrik plat kapal besi baja
Pabrik besi beton interworld steel is
Distributor pipa besi
Distributor pipa besi
Toko wiremesh
Toko besi siku
undangan pernikahan murah
Pabrik Atap Spandek Sni
Distributor Besi Siku Baja

Pokercc Poker88